Športové školy


[ - ? - X - ] -FHV UMB Bánska Bystrica   

Fakulta humanitných vied Univerzity Mateja Bella Banská Bystrica, ďalšia fakulta, i keď nie špecializovaná športová, ktorá vychováva na Slovensku učiteľov telesnej výchovy.

Tajovského 40
97401 Banská Bystrica
tel: +421 / 048 / 4134541-3
fax: +421 / 048 / 4136153

[ - ? - X - ] -FTVŠ UK Bratislava   
Naša naj športová škola - Fakulta telesnej výchovy a športu Univerzita Komenského Bratislava, jedna z dvoch špecializovaných športových fakúlt na Slovensku.
[ - ? - X - ] -FŠ PU   

Fakulta športu Prešovskej univerzity, jedna z dvoch špecializovaných športových fakúlt na Slovensku.
Ul. 17. novembra č. 13
081 16 Prešov
Slovakia
Tel: +421(0)51-7731 514

V súčasnom období je šport výrazným spoločenským fenoménom, či už pre dospelú populáciu, ale predovšetkým pre deti a mládež. Nejde iba o zmysluplné využitie voľného času, ale predovšetkým ide o zdravý vývoj mladej generácie, psychické oduševnenie a v neposlednom rade o budúcnosť úspešnej reprezentácie Slovenska vo svete štátnou športovou reprezentáciou. Príklady našich úspešných  športovcov / hokejisti, Kaliská, bratia Hochschornerovci, Moravcová a ďalší / výrazným spôsobom motivujú súčasnú generáciu mládeže práve v tejto oblasti.
SNP 6
914 51 Trenčianske Teplice
tel: 00421 32 655 26 77
email: sport.skola@zoznam.sk
Základná škola s materskou školou s triedami zameranými na ľadový hokej.
[ - ? - X - ] Škola v prírode Terchová   
Škola v prírode, lyžiarske kurzy, športové sústredenia, relaxačné a pohybové pobyty, školské výlety, turistické pobyty, duchovné cvičenia.
Popradská 1
040 11Košice
[ - ? - X - ] Športové gymnázium Nitra   
Gymnázium na Spojenej škole Slančíkovej 2
950 50 Nitra
[ - ? - X - ] Športové Gymnázium Trnava   
J. Bottu 31
917 87 Trnava
tel.: 033/5511388
e-mail: gymbott@szm.sk


Neprehliadnite

Doporučujeme na SportInWebe:

 

Lyžiarske ankety

Športové ankety
Je jedno či ste prívržencom jednej alebo dvoch lyží, pred kúpou novej výstroje sa poraďte so SportInWebom.

Doporučujeme na SportInWebe:
SportInWeb ako darček v novom roku 2007 pripravil pre všetkých športových nadšencov a hlavne odbornu športovú verejnosť, jednu špecialitku. Na stránkach  SportInWeb - športové prezentácie si môžete stiahnuť šablóny športových prezentácií pre dva najrozšírenejšie prezentačné programi: Microsoft PowerPoint a OpenOffice Impress. Postupne pre Vás pripravíme šablóny zo všetkých rozšírenejších športov, no môže pomôcť každý. Ak ste autorom akejkoľvek šablóny športovej prezentácie, budeme radi ak nás budete kontaktovať.

 

Vaše športové stránky:
FUTSAL:
- Bánová
- Milovníci krásna
- TreKronor -
HOKEJ:
- Senatorsmánia -
VOLEJBAL:
- VŠ volejbalová liga Bratislava
- Beach SENEC -Stolárstvo Štefan Kendra - špecialista na  interierové dvere, no ponúkame i možnosť realizácie komplexného vybavenia interiéru. Kuchyne,  jedálenské kúty,  postele, skrine,  kompletné vybavenie šatníkov,  schody,  regále...

MojGynekolog.sk - gynekologická ambulancia Poprad
 
AGE Tech, s.r.o. Čadca- elektro predajňa domácich spotrebičov + kuchynské linky a vstavané skrine na mieru (návrh, výroba a montáž), tapetové štúdio

Spektron HK s.r.o. Moldava nad Bodvou - vyhľadávaná elektro predajňa plná kvalitného elektro tovaru za skvelé ceny s profesionálnym prístupom personálu.

Mikuláš Kačmar – TAMATEX - Stará Ľubovňa - tie naj predajne elektro a drogérie v Starej Ľubovni a spoľahlivý servis vybraných elektrospotrebičov počas celej životnosti výrobku.

LC Elektro Krompachy - elektro predajňa domácich spotrebičov za skvelé ceny s profesionálnym prístupom personálu.

Peter Srnka - Elektro - Služba Hlohovec - elektro, výpočtová technika a kuchynské linky na mieru do každej domácnosti.

Predajňa elektro ALES – Alene Nemetzová, Sereď, Galanta- - široký sortiment kvalitných značiek renomovaných svetových výrobcov - biela a čierna technika, drobné domáce spotrebiče, spotrebná elektronika, notebooky.

SportInWebe - Internetový Monitor:
Internetový Monitor i z vašej stránky

Zo zoznamu stránok propagujúcich SportInWeb: