Tento rok sme mali vela zranených hráčov a preto sme nedosiahli žiadny úspech. Možno nabudúci rok.

Kortinský pohár 2005  putoval do Púchova

Tretiu júlovú sobotu sa v Žilinskej Lehote uskutočnil 3. ročník medzinárodného turnaja v malom futbale Kortina cup 2005. V konkurencii dvanástich tímov zo Slovenska a ČR sa najviac darilo mužstvu Ragazzi Púchov, ktoré vo finále porazilo Armat Žilina až na pokutové kopy 3:0 (v riadnom hracom čase skončil zápas 0:0). Tretie miesto si priamo v penaltovom rozstrele vybojovali hráči Stardust Zádubnie, keď zvíťazili 3:1 nad Veteránmi Hôrok. Za najlepšieho gólmana turnaja bol vyhlásený Vladimír Holiš zo Stardust Zádubnie, za najlepšieho hráča jeho oddielový kolega Pavol Studník a najlepším strelcom sa stal Peter Záhradník z Ragazzi Púchov, ktorý zaťažil kontá brankárov jedenástimi gólmi. Súčasťou podujatia bol exhibičný zápas medzi finalistkami súťaže MISS Slovensko 2005 a žilinskými podnikateľmi (na snímke). V riadnom hracom čase skončilo toto stretnutie 2:2, ale v penaltách jednoznačne dominovali krásky, ktoré napokon zvíťazili 6:4.

Tucet tímov si najskôr zmeral svoje sily v dvoch základných skupinách. V A skupine bolo poradie nasledovné: 1. FC Vanessa, 2. Stardust Zádubnie, 3. Veterán Hôrky, 4. FC Doss Žilina, 5. Doxx Bánová, 6. FC Hájik. V B skupine vyzeralo takto: 1. Ragazzi Púchov, 2. FK Brandys Stará Boleslav, 3. MPR Kortinská tlačiareň, 4. Armat Žilina, 5. FC Kortina, 6. TJ Bitarová. Vo štvrťfinále sa stretli dvojice FC Vanessa - Armat Žilina, Stardust Zádubnie - MPR Kortinská tlačiareň, Veterán Hôrky - FK Brandys Stará Boleslav a FC Doss Žilina - Ragazzi Púchov. Z nich postúpili do semifinálových bojov Armat Žilina, Stardust Zádubnie, Ragazzi Púchov a Veterán Hôrky. Zápas o 3. miesto sa po dohode oboch tímov nehral a o držiteľovi bronzu sa rozhodlo "iba" v pokutových kopoch. Strelci Zádubnia sa v nich presadili trikrát, zatiaľ čo hôreckí veteráni iba raz. Finálový súboj skončil bezgólovou remízou, a tak prišli na rad opäť penalty. Tento súboj vyšiel jednoznačne v prospech púchovských futbalistov, ktorí zvíťazili 3:0.

"Verím, že si všetci zúčastnení hráči schuti zašportovali a spolu s divákmi sa perfektne zabavili aj pri kultúrnom programe. Moje poďakovanie patrí všetkým, ktorí si našli cestu do Žilinskej Lehoty a, samozrejme, sponzorom tohto podujatia. Konkrétne hlavným sponzorom: Hotel Bránica, Euros Slovakia, Tento, a. s., Žilina, Kortinská tlačiareň a Krušovice, sponzorom: El Greco, Piváreň Máj, Armat, spol. s. r. o., Simba Žilina, Kofola originál, KP, spol. s r. o., Mäsovýroba Caletka Igor a mediálnym partnerom: Žilinský večerník, Žilinská televízia a Rádio Frontinus," dodal na záver organizátor podujatia Miloš Holáň.

Sponzori stránky:


SportInWeb doporučuje: 
MojPortal.sk

 

Vaše športové stránky:
FUTSAL:
- Bánová
- Milovníci krásna
- TreKronor -
HOKEJ:
- Senatorsmánia -
VOLEJBAL:
- VŠ volejbalová liga Bratislava
- Beach SENEC -Stolárstvo Štefan Kendra - špecialista na  interierové dvere, no ponúkame i možnosť realizácie komplexného vybavenia interiéru. Kuchyne,  jedálenské kúty,  postele, skrine,  kompletné vybavenie šatníkov,  schody,  regále...

MojGynekolog.sk - gynekologická ambulancia Poprad
 
AGE Tech, s.r.o. Čadca- elektro predajňa domácich spotrebičov + kuchynské linky a vstavané skrine na mieru (návrh, výroba a montáž), tapetové štúdio

Spektron HK s.r.o. Moldava nad Bodvou - vyhľadávaná elektro predajňa plná kvalitného elektro tovaru za skvelé ceny s profesionálnym prístupom personálu.

Mikuláš Kačmar – TAMATEX - Stará Ľubovňa - tie naj predajne elektro a drogérie v Starej Ľubovni a spoľahlivý servis vybraných elektrospotrebičov počas celej životnosti výrobku.

LC Elektro Krompachy - elektro predajňa domácich spotrebičov za skvelé ceny s profesionálnym prístupom personálu.

Peter Srnka - Elektro - Služba Hlohovec - elektro, výpočtová technika a kuchynské linky na mieru do každej domácnosti.

Predajňa elektro ALES – Alene Nemetzová, Sereď, Galanta- - široký sortiment kvalitných značiek renomovaných svetových výrobcov - biela a čierna technika, drobné domáce spotrebiče, spotrebná elektronika, notebooky.

SportInWebe - Internetový Monitor:
Internetový Monitor i z vašej stránky

Zo zoznamu stránok propagujúcich SportInWeb: