Najbližší zápas odohráme v športovej hale na Bôriku s Doxxom Žilina v sobotu o 14:00.

Posledný zápas  - TIPSPORT ŽILINA-MŠK Žilina 5:4 . V  17.kole sme nastúpili proti 1.mužstvu tabuľky v kompletnej zostave. Chlapci skúseným a sústredeným výkonom porazili MŠK Žilina,ktorým chýbal iba skúsený hráč Súkenník. Hneď v úvode sme si vytvorili náskok 3:0. Aj keď náš súper v druhom polčase znížil na 3:2 chlapci znova zabojovali a zvýšili na 5:2.Posledná minúta nám moc nevyšla, aj  keď bolo už o výsledku rozhodnuté sme stratou koncentrácie dostali 1.minútu pred koncom na 5:3 a 10 sekúnd pred koncom na5:4 .

Posledný zápas  - TIPSPORT ŽILINA-CVČ Strom Solinky 7:3 v 2.kole pohára.Nastúpili sme len s 5 hráčmi a bez brankára , keď v bránke sa objavil hráč Irko Chodelka .Chlapci z mužstva CVČ Strom Solinky podali proti nám sympatický  výkon.Prehrávali sme 0:2 a hneď po polčase 1:3, ale naši chlapci skúseným výkonom porazili súpera.

piatok 11. 1. 2008 - 20:00   TIPSPORT ŽILINA-MPR ŽILINA - 9:1 dohrávka                                                       nedeľa 13. 1. 2008 - 14:00 TIPSPORT ŽILINA-JUVENTUS BRASS  2:1

NEWS:

V nedeľu v 13.kole 13. 1. 2008 o  14:00 sme porazili JUVENTUS BRASS 2:1 po veľmi vyrovnanom zápase, keď najslabším článkom zápasu boli rozhodcovia,je to škoda,že takýto zápas pískajú  neskúsený rozhodcovia.Ujali sme sa vedenia 1:0 v prvom polčase, v 2.polčase sme dali na 2:0 , ale Michal Nemeth z JUVENTUSU krásne znížil na 2:1 a potom prišli chvíle rozhodcu keď 15 sekúnd pred koncom sme mali 5 faulov rozhodca vymyslel faul a JUVENTUS kopal 9m kop ktorý nepremenili.Touto cestou chceme poďakovať Juventusu Brass, že nám vyšiel v ústrety a zápas sa odohral v nedeľu a nie ako vyšlo v úradnej správe v sobotu.

V piatok 11.1.2007 sme odohrali zápas s MPR Žilina, keď sme zvíťazili 9:1 .Veľmi dobre nám zachytal brankár Vladimír Holiš , ale pochvalu si zaslúži celé mužstvo za predvedený výkon asi najepší v sezóne.

V 12.kole sme porazili MPR Žilina 6:5  skoro v kompletnej zostave, keď nám na zápas neprišiel brankár, ale aj súper hral bez brankára tak to bol otvorený futsal,keď po  3 góly dali S.Podmanický a L.Ďuratný. zostave a nedali sme súperovi žiadnu šancu.

V 11.kole 15.12.2007 v športovej hale na Bôriku TIPSPORT Žilina porazil Celtic Žilina 9:2(4:1) keď sme nastúpili znova v kompletnej zostave a nedali sme súperovi žiadnu šancu.Veľmi dobrý výkon podal brankár Vladimír Holiš,ale uznanie si zaslúžia všetci chlapci.

V 10.kole v športovej hale na Bôriku TIPSPORT Žilina porazil SAMPRO Bytčica 10:3 keď sme nastúpili v kompletnej

V 9.kole v športovej hale na Bôriku sme porazily Cár Hôrky 10:4 po veľmi dobrom výkone celého mužstva keď 10 gól v sieti súpera zaznamenal DušanTrnovec.V bránke sa objavila ďalšia posila Vladimír Holiš, ktorý by mal byť veľkým prínosom pre mužstvo.Zápas sme začali dobre vyhrávali sme 4:1 ,potom sme skúšali zmenu herného štýlu čo sa nám nevyplatilo a súper vyrovanal na 4:4 tak sme sa vrátili k povodnej hre a súpera sme golmi úplne zlomili.

V  8.kole sme podlahli Mšk Žilina 8:4 po polčase 3:2. Ďakujem chlapcom za predvedený výkon a teším sa na ďalší zápas s týmto súperom a dúfame ,že im túto prehru vrátime.

V 7.kole v sobotu o 20.00 h sme nastúpili v  športovej hale na Bôriku s FC Diebels Vlčince keď to mala byť jasná záležitosť ,ale nebola a 15min pred koncom sme prehrávali ešte 5:3 ,ale po zrvujúcom tlaku sme vyhrali 6:5.Brankár Z.Adamčík neprišiel a náhradný brankár P.Mráz nemal svoj deň a zo 7 striel dostal 5 gólov ,budeme sa musieť zaoberať brankárskou otázkou, lebo mužstvo sa natrápi kým dá gól a ľahko dostávame.Zasa sme mali vylúčeného hráča J.Stalmaška čo je už 3 hráč túto sezónu a pred najdoležitejším stretnutím 1 časti sezóny s MšK Žilina je to citeľné oslabenie,akosi nás rozhodcovia ničia túto sezónu.

6.kolo

V sobotu 3.11.2007  o 20:00 sme odohrali zápas v športovej hale na Boriku s Feronou Žilina keď sme vyhrali 7:2 po jednoznačnom priebehu, keď mužstvo Ferony kládlo trošku odpor ,ale trpezlivým výkonom celého mužstva sme jasne zvíťazili aj keď sme pozahadzovali veľa čistých šancí .Mužstvo už bolo skoro v komplet zostave v bránke aj so Zdenom Adamčíkom. TIPSPORT Žilina - FERONA SLOVAKIA ŽILINA 7:2 (2:0), góly: Ďurica 2, Sedliaček, Adamčík, Comorek, Molnár, Stalmašek – Stromček, Kaper.

5.kolo

V sobotu 20.10.2007  o 21:00 sme odohrali zápas v športovej hale na Boriku s DOXX Žilina keď sme vyhrali 4:3 po polčase 2:2 ked sme vyhravali 2:0 ale súper po lacných góloch vyrovanal a po vylúčeni Michal Štaffena vyhrával 3:2 ale po odvolaní brankára a s 5 hráčmi v poli a 2 goloch Michala Molnára sme vyhrali 4:3.Touto cestou chcem poďakovať chlapcom za veľmi obetavý a dobrý výkon.

4.kolo

V sobotu 20.10.2007  o 13:00 sme odohrali zápas v športovej hale na Boriku s JUVENTUS BRASS Žilina keď sme prehrali 3:8 po polčase 0:3 aj keď výsledok vyzerá  pre naše mužstvo kruto za stavu 5:3 pre súpera sme mali velké šance ,ale nedali sme a súper nás trestal golmi do otvorenej obrany. Nenastúpili sme v plnej zostave keď nám chýbali J.Comorek,S.Sedliaček,M.Molnár aj S.Podmanický  a brankár Zdeno Adamčík, hráči ktory majú ešte povinnosti vo veľkom futbale.Už sa pracuje na ďalšom hráčovi ,ktorý by mal nastúpiť už najbližší zápas J.Stalmaškovi.

TIPSPORT Žilina - JUVENTUS BRASS ŽILINA „A“ 3:8 (0:3), góly: Trnovec, Švík, Trnka – Bolibruch 3, Kokavec 2, Mišúr, Bielik, Hubočan.

3.kolo s MPR Žilina bolo odložené.

2.kolo

V 2. kole v piatok 5. 10. 2007 v ŠH na Bôriku v Žiline sme porazili  CELTIC ŽILINA   7:1  už v plnej sile po jednoznačnom priebehu,keď hostí od zahambujúcej  prehry zachránil iba vynikajúco chytajúci brankár.

1.kolo:

V piatok 28.9.2007 začala nová sezóna a prvý zápas sme odohrali  v Športovej hale na Bôriku o 20:00 s mužstvom SAMPRO Bytčica v ktorom sa zrodila remíza 1:1 po polčase 1:0. Veľmi dobre zapadla do mužstva nová posila Michal Molnár.Pred zápasom sme mali problémi so zložením zostavy a nakoniec  bolo pripravených 6 hráčov a ešte ani zdaleka sme nenástupili v plnej zostave.Mužstvo SAMPRO prišlo v kompletnej zostave 12 hráčov a v bránke malo Martina Sedliaka brankára ktorý donedávna chytal v 1. a 2. futsalovej lige a pre naších hráčov bol najvačšou prekážkou, lebo herne sme boli lepším mužstvom , ale mužstvo Sampro bojovalo až do konca a vyrovnať sa im podarilo až 2 minútky pred koncom zápasu.

Vedúci mužstva : Peto Mráz , kontak: peto1975@pobox.sk

6.7-7.7 2007 sme sa zúčastnili VII. Ročníku mezinárodního turnaje v malé kopané kde sme obsadili konečné 12 miesto z 80 mužstiev  čo je najlepšie umiestnenie v histórii mužstva na tomto turnaji

Touto cestou by som sa chcel poďakovať celému mužstvu aj realizačnému teamu za výbornú reprezentáciu mužsta Team Bánová ako aj mesta Žilina na medzinárodnom turnaji tak po stránke športovej ako aj spoločenskej.

Výsledky turnaja Hladké Životice 2007:

Fotky z turnaja: http//picasaweb.google.com/1661975/HladkeZivotice2007                                                                                                                                                     Oficiálna stránka turnaja: http://www.sweb.cz/velkyturnaj/