Pri svojom vzniku si stránka SportInweb dala za cieľ napomáhať rozvoju športového internetu v Čechách i na Slovensku. Tento cieľ SportInWeb plní i službou SportInWebe - Internetový Monitor. Zapojte sa aktívne do tejto služby a významne a zdarma napomôžte návštevnosti práve tej svojej stránky.


SportInWeb - športové linky - jedinečná katalógová vyhľadávacia služba zhromažďujúca linky na športové stránky a ich časti zo Slovenska, ČR, ale i z celého sveta, ktorá beží na SportInWebe už od jeho samotného vzniku.


Jedinečnou cestou ako trvalo zvyšovať návštevnosť športových stránok zameraných na vedomosti so športu, telesnej výchovy a zdravého spôsobu života je Encyklopédia telesnej kultúry. Webmástri využívajúci ponuku SportInWebu pridávať nové pojmy do tejto ojedinelej športovej encyklopédie dobre investujú do budúcnosti a stavajú základy trvalej vysokej návštevnosti svojej stránky.


Ďalšou z možností zvyšovania návštevnosti vašej športovej stránky je trvalá výmena banerov 88x33 medzi vašou stránku a stránkou SportInWeb. Propagujte na svojej stránke SportInweb a SportInWeb bude propagovať tú vašu.
Neprehliadnite

Doporučujeme na SportInWebe:


Olympijské hry
na
SportInWebe - športových linkách

Doporučujeme na SportInWebe:

Tak túto otázku si asi dávajú mnohí.

www.sportinweb.sk/ankety vám prináša názor väčšiny a to hneď na povinnú telesnú výchovu na základných školách, na stredných školách ale i vysokých.
Chýba už len váš názor...


    b    
povinná TV na stredných školách
45   52   97
povinná TV na vysokých školách
7   71   78
povinná TV na základných školách
4   88   92
do 31.08.2007 zaznamenaných 478 hlasov

 

Vaše športové stránky:
FUTSAL:
- Bánová
- Milovníci krásna
- TreKronor -
HOKEJ:
- Senatorsmánia -
VOLEJBAL:
- VŠ volejbalová liga Bratislava
- Beach SENEC -Stolárstvo Štefan Kendra - špecialista na  interierové dvere, no ponúkame i možnosť realizácie komplexného vybavenia interiéru. Kuchyne,  jedálenské kúty,  postele, skrine,  kompletné vybavenie šatníkov,  schody,  regále...

MojGynekolog.sk - gynekologická ambulancia Poprad
 
AGE Tech, s.r.o. Čadca- elektro predajňa domácich spotrebičov + kuchynské linky a vstavané skrine na mieru (návrh, výroba a montáž), tapetové štúdio

Spektron HK s.r.o. Moldava nad Bodvou - vyhľadávaná elektro predajňa plná kvalitného elektro tovaru za skvelé ceny s profesionálnym prístupom personálu.

Mikuláš Kačmar – TAMATEX - Stará Ľubovňa - tie naj predajne elektro a drogérie v Starej Ľubovni a spoľahlivý servis vybraných elektrospotrebičov počas celej životnosti výrobku.

LC Elektro Krompachy - elektro predajňa domácich spotrebičov za skvelé ceny s profesionálnym prístupom personálu.

Peter Srnka - Elektro - Služba Hlohovec - elektro, výpočtová technika a kuchynské linky na mieru do každej domácnosti.

Predajňa elektro ALES – Alene Nemetzová, Sereď, Galanta- - široký sortiment kvalitných značiek renomovaných svetových výrobcov - biela a čierna technika, drobné domáce spotrebiče, spotrebná elektronika, notebooky.

SportInWebe - Internetový Monitor:
Internetový Monitor i z vašej stránky

Zo zoznamu stránok propagujúcich SportInWeb: