SportInWebe - Internetový Monitor

Pri svojom vzniku si stránka SportInweb dala za cieľ napomáhať rozvoju športového internetu v Čechách i na Slovensku. Tento cieľ SportInWeb plní i službou SportInWebe - Internetový Monitor. Zapojte sa aktívne do tejto služby a významne a zdarma napomôžte návštevnosti práve tej svojej stránky.

Majitelia a webmastri českých a slovenských športových stránok majú dve možnosti ako po zaregistrovaní môžu propagovať najnovšie články so svojej stránky:

1. Ak mate generátor RSS, v registrácii uvediete jej URL a a SportInWeb bude vpravidelných intervaloch monitorovať novinky na vašej stránke a samozrejme uverejňovať upútavky na vaše články.

2. Ak nemáte generátor RSS, nevadí,  sami môžte pridávať priamo do systému SportInWebu upútavky na svoje najzaujímavejšie nové články a tak okažite zvyšovať návštevnosť daných článkov a v konečnom dôsledku i celej svojej stránky.

Všetky upútavky na nové články po zaradení do systému SportInWebu sú okamžite zobrazované na hlavnej stránke SportInWebu a zároveň i na jeho jednotlivých sekciách, kde už sú zobrazované filtrovane podľa športového zamerania.

Oplatí sa to?
Musíte posúdiť sami:
Počas skúšobnej prevádzky v mesiaci august 2007 počet kliknutí na najnavštevovanejší článok dosiahol okrúhle číslo 100. Teda teoreticky ak by ste pridali do nášho internetového monitora behom mesiaca 10 upútaviek na zaujímavé články z vašej stránky, môže vaša stránka získať až 1000 nových návštevníkov za mesiac.

Kde inde získate za pár minút strávených pridaním upútavky takú účinnú reklamu vašej športovej stránky úplne zdarma?

Jediné čo SportInWeb za túto službu zatiaľ od vás vyžaduje je umiestniť kdekoľvek na vašej hlavnej stránke baner   s URL adresou http://www.sportinweb.sk

 

 Zaregistrujte sa

Meno...

Priezvisko...

Telefon...URL vašej stránky ...

URL RSS - 2,0 a vyšiie ...


Poznámka...

Prepíšte bezpečnostný kód Pri nezobrazení bezp. kódu
kliknite na "Reload"

Sponzori stránky:


SportInWeb doporučuje: 
MojPortal.sk

 

Vaše športové stránky:
FUTSAL:
- Bánová
- Milovníci krásna
- TreKronor -
HOKEJ:
- Senatorsmánia -
VOLEJBAL:
- VŠ volejbalová liga Bratislava
- Beach SENEC -Stolárstvo Štefan Kendra - špecialista na  interierové dvere, no ponúkame i možnosť realizácie komplexného vybavenia interiéru. Kuchyne,  jedálenské kúty,  postele, skrine,  kompletné vybavenie šatníkov,  schody,  regále...

MojGynekolog.sk - gynekologická ambulancia Poprad
 
AGE Tech, s.r.o. Čadca- elektro predajňa domácich spotrebičov + kuchynské linky a vstavané skrine na mieru (návrh, výroba a montáž), tapetové štúdio

Spektron HK s.r.o. Moldava nad Bodvou - vyhľadávaná elektro predajňa plná kvalitného elektro tovaru za skvelé ceny s profesionálnym prístupom personálu.

Mikuláš Kačmar – TAMATEX - Stará Ľubovňa - tie naj predajne elektro a drogérie v Starej Ľubovni a spoľahlivý servis vybraných elektrospotrebičov počas celej životnosti výrobku.

LC Elektro Krompachy - elektro predajňa domácich spotrebičov za skvelé ceny s profesionálnym prístupom personálu.

Peter Srnka - Elektro - Služba Hlohovec - elektro, výpočtová technika a kuchynské linky na mieru do každej domácnosti.

Predajňa elektro ALES – Alene Nemetzová, Sereď, Galanta- - široký sortiment kvalitných značiek renomovaných svetových výrobcov - biela a čierna technika, drobné domáce spotrebiče, spotrebná elektronika, notebooky.

SportInWebe - Internetový Monitor:
Internetový Monitor i z vašej stránky

Zo zoznamu stránok propagujúcich SportInWeb: