SportInWeb -športové linky
SportInWeb - športové linky - jedinečná katalógová vyhľadávacia služba zhromažďujúca linky na športové stránky a ich časti zo Slovenska, ČR, ale i z celého sveta, ktorá beží na SportInWebe už od jeho samotného vzniku.

SportInWeb - športové linky , sú tu pre vás vďaka trpezlivej skupine redaktorov, ktorí pravidelne prezerajú internet a hľadajú pre vás zaujímavé športové stránky. Na rozdiel od ostatných katalógových vyhľadávacích stránok SportInWeb obsahuje linky nielen na vašu hlavnú stránku ale i na jej zaujímavé stále časti (diskusie, fotogalérie, firmy, obchody, výsledky, štatistiky ...).

Vzhľadom na obmedzené možnosti SportInWebu môžete urýchliť pridávanie nových liniek a aktualizovanie už existujúcich liniek na vašu stránku, ak nám ich pošlete prostredníctvom príslušných formulárov. Vaše priame žiadosti o zaradenie vašich stránok sú totiž zaraďované predsnostne.

Ak pridávate linku na vašu hlavnú stránku stačí ak ju pošlete z hlavnej stránky príslušného športu SportInWebu- športových liniek. Ak už pridávate linku na niektorú zo zaujímavých častí vašej stránky, použite formulár z príslušnej časti SportInWebu- športových liniek.

Sponzori stránky:


SportInWeb doporučuje: 
MojPortal.sk

 

Vaše športové stránky:
FUTSAL:
- Bánová
- Milovníci krásna
- TreKronor -
HOKEJ:
- Senatorsmánia -
VOLEJBAL:
- VŠ volejbalová liga Bratislava
- Beach SENEC -Stolárstvo Štefan Kendra - špecialista na  interierové dvere, no ponúkame i možnosť realizácie komplexného vybavenia interiéru. Kuchyne,  jedálenské kúty,  postele, skrine,  kompletné vybavenie šatníkov,  schody,  regále...

MojGynekolog.sk - gynekologická ambulancia Poprad
 
AGE Tech, s.r.o. Čadca- elektro predajňa domácich spotrebičov + kuchynské linky a vstavané skrine na mieru (návrh, výroba a montáž), tapetové štúdio

Spektron HK s.r.o. Moldava nad Bodvou - vyhľadávaná elektro predajňa plná kvalitného elektro tovaru za skvelé ceny s profesionálnym prístupom personálu.

Mikuláš Kačmar – TAMATEX - Stará Ľubovňa - tie naj predajne elektro a drogérie v Starej Ľubovni a spoľahlivý servis vybraných elektrospotrebičov počas celej životnosti výrobku.

LC Elektro Krompachy - elektro predajňa domácich spotrebičov za skvelé ceny s profesionálnym prístupom personálu.

Peter Srnka - Elektro - Služba Hlohovec - elektro, výpočtová technika a kuchynské linky na mieru do každej domácnosti.

Predajňa elektro ALES – Alene Nemetzová, Sereď, Galanta- - široký sortiment kvalitných značiek renomovaných svetových výrobcov - biela a čierna technika, drobné domáce spotrebiče, spotrebná elektronika, notebooky.

SportInWebe - Internetový Monitor:
Internetový Monitor i z vašej stránky

Zo zoznamu stránok propagujúcich SportInWeb: