Marcel z malého mesta

Som z malého mesta a vždy som veľmi rád fandil a chodil povzbudzovať. Ale asi to bolo práve preto že som z malého mesta, kde je všetko tak ako má byť. Pred pár rokmi som sa totiž dostal na futbalový zápas Slovan Bratilava a Ferencvaroš Budapešť a odvtedy ma povzbudzovanie prešlo.
Jeden veľmi nepríjemný zážitok. Už keď sme na tento zápas išli, všetci sme museli prejsť osobnou prehliadkou kukláčov, všade kopa policajtov so psami bez nahubkov a policajtov na koňoch. Ešte sa ani zápas poriadne nezačal a už boli výtržnosti. Potom počas zápasu sa to už iba zhoršovalo. Maďarskí fanúšikovia vo svojich sektoroch vyvádzali postupne čím ďalej tým viac. Keď sa začali snažiť preraziť ohradenie, ktoré oddeľovalo ich sektor od sektora slovanistov, tak na tento sektor nastúpili kukláči s obuškami a musím povedať, že nestíhal som sa diviť. Hoci sa mi sektor zdal úplne zaplnený, zrazu bol poloprázdny. Všetci maďarský fanúšikovia sa ztiahli z obáv pred policajtami snáď na štvrtinu, no a aj tak mnohí poriadne utŕžili. Talto sa to opakovalo za zápas niekoľkokrát.
Bol to pre mňa veľmi nepríjemný zážitok, nič si z toho zápasu nepamätám, ani neviem či Slovan vyhral, alebo prehral, jediné čo si pamätám, že som sa celý čas poriadne bál. Odvtedy som vlastne povzbudzovať nikde nebol a pozerám zápasy radšej doma v televízii.


Marcel
Re:násilie!
mgr

Sponzori stránky:


SportInWeb doporučuje: 
MojPortal.sk

 

Vaše športové stránky:
FUTSAL:
- Bánová
- Milovníci krásna
- TreKronor -
HOKEJ:
- Senatorsmánia -
VOLEJBAL:
- VŠ volejbalová liga Bratislava
- Beach SENEC -Stolárstvo Štefan Kendra - špecialista na  interierové dvere, no ponúkame i možnosť realizácie komplexného vybavenia interiéru. Kuchyne,  jedálenské kúty,  postele, skrine,  kompletné vybavenie šatníkov,  schody,  regále...

MojGynekolog.sk - gynekologická ambulancia Poprad
 
AGE Tech, s.r.o. Čadca- elektro predajňa domácich spotrebičov + kuchynské linky a vstavané skrine na mieru (návrh, výroba a montáž), tapetové štúdio

Spektron HK s.r.o. Moldava nad Bodvou - vyhľadávaná elektro predajňa plná kvalitného elektro tovaru za skvelé ceny s profesionálnym prístupom personálu.

Mikuláš Kačmar – TAMATEX - Stará Ľubovňa - tie naj predajne elektro a drogérie v Starej Ľubovni a spoľahlivý servis vybraných elektrospotrebičov počas celej životnosti výrobku.

LC Elektro Krompachy - elektro predajňa domácich spotrebičov za skvelé ceny s profesionálnym prístupom personálu.

Peter Srnka - Elektro - Služba Hlohovec - elektro, výpočtová technika a kuchynské linky na mieru do každej domácnosti.

Predajňa elektro ALES – Alene Nemetzová, Sereď, Galanta- - široký sortiment kvalitných značiek renomovaných svetových výrobcov - biela a čierna technika, drobné domáce spotrebiče, spotrebná elektronika, notebooky.

SportInWebe - Internetový Monitor:
Internetový Monitor i z vašej stránky

Zo zoznamu stránok propagujúcich SportInWeb: