Vianočný turnaj a rum s čajom
Pred pár rokmi som sa zúčastnil jedného Vianočného stolnotenisového turnaja v jednej malej stolnotenisovej jednote, ktorá hrala miestnú okresnú ligu. Ja som vtedy hrával aktívne za iný klub na vyššej úrovni, keďže sme hrávali kraj. To ma viedlo k presvedčeniu, že daný turnaj musím s prehľadom vyhrať.
Nuž nebolo to také jednoduché. Ešte sa ani totiž turnaj poriadne nezačal a už bol navarený rum s čajom, opakujem rum s čajom, nie čaj s rumom. Príliš som si to neuvedomil a párkrát som sa posilnil, ešte počas prvého zápasu. Na moje veľké prekvapenie, som daný zápas tesne prehral. Nejak som si dôvod neuvedomil, ale dosť často sa mi stávalo, že som loptičku netrafil na stôl. Povedal som si také prehry sa stávajú. Keď sa však situácia zhoršovala od zápasu k zápasu a ja som prehrával jeden zápas za druhým, dôvod mi začínal byť jasnejší a jasnejší, no už bolo neskoro.
A hoci moje ambície boli vysoké, turnaj som skončil na poslednom mieste bez akejkoľvek výhry. Preto odporúčam. Ak chcete vyhrať Vianočný turnaj v stolnom tenise, dajte si rum s čajom, až po poslednom zápase. Inak počítajte s tým, že nech akokoľvek sa budete snažiť trafiť loptičku na ľavú polovicu stola, ona nie a nie padnúť ak už nie na ľavú tak aspoň na pravú polovicu stola.
Očajovaný pingpongista

Sponzori stránky:


SportInWeb doporučuje: 
MojPortal.sk

 

Vaše športové stránky:
FUTSAL:
- Bánová
- Milovníci krásna
- TreKronor -
HOKEJ:
- Senatorsmánia -
VOLEJBAL:
- VŠ volejbalová liga Bratislava
- Beach SENEC -Stolárstvo Štefan Kendra - špecialista na  interierové dvere, no ponúkame i možnosť realizácie komplexného vybavenia interiéru. Kuchyne,  jedálenské kúty,  postele, skrine,  kompletné vybavenie šatníkov,  schody,  regále...

MojGynekolog.sk - gynekologická ambulancia Poprad
 
AGE Tech, s.r.o. Čadca- elektro predajňa domácich spotrebičov + kuchynské linky a vstavané skrine na mieru (návrh, výroba a montáž), tapetové štúdio

Spektron HK s.r.o. Moldava nad Bodvou - vyhľadávaná elektro predajňa plná kvalitného elektro tovaru za skvelé ceny s profesionálnym prístupom personálu.

Mikuláš Kačmar – TAMATEX - Stará Ľubovňa - tie naj predajne elektro a drogérie v Starej Ľubovni a spoľahlivý servis vybraných elektrospotrebičov počas celej životnosti výrobku.

LC Elektro Krompachy - elektro predajňa domácich spotrebičov za skvelé ceny s profesionálnym prístupom personálu.

Peter Srnka - Elektro - Služba Hlohovec - elektro, výpočtová technika a kuchynské linky na mieru do každej domácnosti.

Predajňa elektro ALES – Alene Nemetzová, Sereď, Galanta- - široký sortiment kvalitných značiek renomovaných svetových výrobcov - biela a čierna technika, drobné domáce spotrebiče, spotrebná elektronika, notebooky.

SportInWebe - Internetový Monitor:
Internetový Monitor i z vašej stránky

Zo zoznamu stránok propagujúcich SportInWeb: