Tao Bo

Tao BoTao Bo je jedna z novších odnoží aerobiku, ktorá má za úlohu cvičiaceho zbaviť psychického tlaku jeho agresívnym, ale bezpečným vybitím. Tae Bo vzniklo v USA spojením prvkov Tae kwon-do, karate a klasického boxu.
Je určené pre ľudí, ktorý nemajú v obľube tanečné choreografie v aerobiku, ale zároveň chcú dať poriadne zabrať svojmu telu. Základnými pohybmi sú kopy a údery, ktoré sa opakujú za doprovodu hudby. Ide o tréning aerobne-anaerobný.
Tae Bo hodina, je o sto percent rýchlejšia než niektoré druhy aerobiku. Cvičenie je náročné, zapája komplexne svalstvo celého tela a výrazne formuje kritické partie. Pri každom údere je potrebné spevniť celý trup a tým má výhodu pred klasickým aerobikom a posilňovaním, pri ktorom sa sústredíte na jednu konkrétnu svalovú skupinu.

Ta - Tz
nasleduje: Tatami

Sponzori stránky:

 

Vaše športové stránky:
FUTSAL:
- Bánová
- Milovníci krásna
- TreKronor -
HOKEJ:
- Senatorsmánia -
VOLEJBAL:
- VŠ volejbalová liga Bratislava
- Beach SENEC -Stolárstvo Štefan Kendra - špecialista na  interierové dvere, no ponúkame i možnosť realizácie komplexného vybavenia interiéru. Kuchyne,  jedálenské kúty,  postele, skrine,  kompletné vybavenie šatníkov,  schody,  regále...

MojGynekolog.sk - gynekologická ambulancia Poprad
 
AGE Tech, s.r.o. Čadca- elektro predajňa domácich spotrebičov + kuchynské linky a vstavané skrine na mieru (návrh, výroba a montáž), tapetové štúdio

Spektron HK s.r.o. Moldava nad Bodvou - vyhľadávaná elektro predajňa plná kvalitného elektro tovaru za skvelé ceny s profesionálnym prístupom personálu.

Mikuláš Kačmar – TAMATEX - Stará Ľubovňa - tie naj predajne elektro a drogérie v Starej Ľubovni a spoľahlivý servis vybraných elektrospotrebičov počas celej životnosti výrobku.

LC Elektro Krompachy - elektro predajňa domácich spotrebičov za skvelé ceny s profesionálnym prístupom personálu.

Peter Srnka - Elektro - Služba Hlohovec - elektro, výpočtová technika a kuchynské linky na mieru do každej domácnosti.

Predajňa elektro ALES – Alene Nemetzová, Sereď, Galanta- - široký sortiment kvalitných značiek renomovaných svetových výrobcov - biela a čierna technika, drobné domáce spotrebiče, spotrebná elektronika, notebooky.

SportInWebe - Internetový Monitor:
Internetový Monitor i z vašej stránky

Zo zoznamu stránok propagujúcich SportInWeb:

ITservis