TRE KRONOR FUTSAL TEAM 2007/2008

 POSLEDNÝ ZÁPAS TRE KRONOR FT v sezóne 2007/08 - 9.kolo 1.BA Ligy vs PDA Úder ... 5:1 (3:1)


  24.novembra 2007 o 18:50 hod v ŠH Mladosť v Bratislave
  Hataš 2, Krička, Šubin, Holocsi
  Hluchý - Krička, Šubin, Petráš (C), Ambrozek J., Kerekanič, Holosci, Hataš, Glézl, Ziegler





  Výsledky & program TRE KRONOR FUTSAL TEAM sezóna 2007/2008 :

 Výsledky TRE 2007/08 : miesto : dátum : čas : súper : výsledok : viac :    
 ZÁPAS (01.kolo) ŠH PKO 22.sep 2007  12:00  ŠK Nepočujúci  3:5 (1:2)      
 ZÁPAS (02.kolo)    ŠH Mladosť   30.sep 2007   13:40  MO Slovakia  1:3 (1:0)      
 ZÁPAS (03.kolo) ŠH Mladosť 07.okt 2007  14:00  Ex Rapid  2:2 (2:1)      
 ZÁPAS (04.kolo)    ŠH Mladosť   13.okt 2007   20:20  King Kong´s "A"  7:0 (2:0)      
 ZÁPAS (05.kolo) ŠH PKO 20.okt 2007  14:40  Dopravoprojekt  5:1 (3:0)      
 ZÁPAS (06.kolo)    ŠH Mladosť   28.okt 2007   17:20  ELZA Lions  3:5 (1:4)      
 ZÁPAS (07.kolo) ŠH PKO 10.nov 2007  11:30  Karlovka 1983  3:2 (1:1)      
 ZÁPAS (08.kolo)    ŠH PKO   17.nov 2007   11:40  Pohotovosť Hujeri "B"  7:0 (2:0)      
 ZÁPAS (09.kolo) ŠH Mladosť 24.nov 2007  18:50  PDA Úder  5:1 (3:1)      
 ZÁPAS (10.kolo)    ŠH PKO   02.dec 2007   09:00  SATC  -:-      
















9.kolo vs PDA Úder ... 5:1

9.kolo vs PDA Úder ... 5:1   9.kolo vs PDA Úder ... 5:1   9.kolo vs PDA Úder ... 5:1   9.kolo vs PDA Úder ... 5:1   9.kolo vs PDA Úder ... 5:1

9.kolo vs PDA Úder ... 5:1   9.kolo vs PDA Úder ... 5:1   9.kolo vs PDA Úder ... 5:1   9.kolo vs PDA Úder ... 5:1   9.kolo vs PDA Úder ... 5:1

9.kolo vs PDA Úder ... 5:1   9.kolo vs PDA Úder ... 5:1   9.kolo vs PDA Úder ... 5:1   9.kolo vs PDA Úder ... 5:1   9.kolo vs PDA Úder ... 5:1

9.kolo vs PDA Úder ... 5:1   9.kolo vs PDA Úder ... 5:1   9.kolo vs PDA Úder ... 5:1   9.kolo vs PDA Úder ... 5:1   9.kolo vs PDA Úder ... 5:1


 
Výsledky & program TRE KRONOR FUTSAL TEAM sezóna 2006/2007 :

 Výsledky TRE 2006/07 : miesto : dátum : čas : súper : výsledok : viac :    
 ZÁPAS (28.kolo) ŠH Mladosť 02.06.2007  09:50 AC Bells  3:1      
 ZÁPAS (27.kolo-dohrávka) ŠH Mladosť 01.06.2007  19:00 ELZA Lions  1:4      
 ZÁPAS (26.kolo) ŠH FTVŠ UK 19.05.2007  17:30 Gurmáni  3:4      
 ZÁPAS (25.kolo) ŠH FTVŠ UK 12.05.2007  16:00 FC Emtrikve  1:3      
 ZÁPAS (24.kolo) ŠH Mladosť 06.05.2007  15:10 Microcom team  2:5      
 ZÁPAS (23.kolo) ŠH FTVŠ UK 28.04.2007  12:20 Pohotovosť Hujeri "B"  1:9      
 ZÁPAS (22.kolo) ŠH PKO 21.04.2007  12:40 MO Slovakia  4:2      
 ZÁPAS (20.kolo-dohrávka) ŠH PKO 21.04.2007  10:50 Komáre  4:3      
 ZÁPAS (21.kolo) ŠH Mladosť 14.04.2007  09:50 AFK Flamengo  3:5      
 ZÁPAS (19.kolo) ŠH Mladosť 18.03.2007  08:00 SATC  5:3 (2:0)      
 ZÁPAS (18.kolo) ŠH PKO 10.03.2007  09:00 PDA Úder  3:5 (2:2)      
 ZÁPAS (príprava)    ŠH Slovnaft   01.03.2007   21:00  SF Festglas  10:10      
 ZÁPAS (17.kolo) ŠH FTVŠ UK  25.02.2007   18:20  Hujeri Pohotovosť "B"  4:3 (0:2)      
 ZÁPAS (príprava)    ŠH PKO   20.02.2007   20:30  FC Klinger  12:8      
 ZÁPAS (16.kolo) ŠH FTVŠ UK  18.02.2007   10:40  Gurmáni  0:5 (0:1)      
 ZÁPAS (príprava)    ŠH Slovnaft   15.02.2007   21:00  SF Festglas 3:8      
 ZÁPAS (15.kolo) ŠH PKO  10.02.2007   11:40  Respo  5:2 (2:0)      
 ZÁPAS (príprava)    ŠH PKO   06.02.2007   20:30  FC Klinger  15:12      
 ZÁPAS (14.kolo) ŠH FTVŠ UK  27.01.2007   13:50  Dopravoprojekt  4:0 (2:0)      
 ZÁPAS (príprava)    ŠH PKO   23.01.2007   20:30  FC Klinger  9:7      
 ZÁPAS (13.kolo) ŠH Mladosť  21.01.2007   11:40  MO Slovakia  6:3 (2:2)      
 ZÁPAS (príprava)    ŠH Slovnaft   18.01.2007   21:00  SF Festglas  6:9      
 ZÁPAS (príprava)    ŠH PKO   16.01.2007   20:30  FC Klinger  9:5      
 ZÁPAS (príprava)    ŠH PKO   09.01.2007   20:30  FC Klinger  6:7      
 ZÁPAS (12.kolo) ŠH FTVŠ UK  19.12.2006   12:40  Karlovka 1983  0:0 (0:0)      
 ZÁPAS (11.kolo) ŠH FTVŠ UK  03.12.2006   15:00  AFK Flamengo  2:3 (0:1)      
 ZÁPAS (10.kolo) ŠH Mladosť  25.11.2006   10:00  ELZA Lions  5:0 (2:0)    
 ZÁPAS (príprava)    ŠH Slovnaft   23.11.2006   21:00  SF Festglas  9:2 (5:1)      
 ZÁPAS (9.kolo) ŠH Mladosť  19.11.2006   13:20  FC Dinamo BA  10:1 (5:0)    
 ZÁPAS (8.kolo) ŠH PKO  11.11.2006   12:10  ŠK Palma  8:2 (4:1)    
 ZÁPAS (príprava)    ŠH Slovnaft   09.11.2006   21:00  SF Festglas  6:4 (2:4)      
 ZÁPAS (7.kolo) ŠH Mladosť  05.11.2006   16:10  King Kongs  6:0 (4:0)    
 ZÁPAS (5.kolo - dohrávka) ŠH Mladosť  29.10.2006   13:50  Komáre  4:2 (2:1)    
 ZÁPAS (6.kolo) ŠH Mladosť  28.10.2006   11:40  Microcom team  6:2 (1:1)    
 ZÁPAS (príprava)    ŠH Slovnaft   26.10.2006   21:00  SF Festglas  7:6 (4:2)      
 ZÁPAS (4.kolo) ŠH FTVŠ UK  14.10.2006   12:30  AC Bells  4:2 (2:1)    
 ZÁPAS (príprava)    ŠH Slovnaft   12.10.2006   21:00  SF Festglas  9:4 (5:2)    
 ZÁPAS (3.kolo) ŠH PKO  07.10.2006   11:50  SAECO FK Šport A  3:4 (2:3)    
 ZÁPAS (2.kolo) ŠH Mladosť  30.09.2006   14:00  FC Emtrikve  2:7 (2:3)    
 ZÁPAS (1.kolo) ŠH FTVŠ UK  23.09.2006   14:00  1.FC Torpédo  2:2 (0:2)    
 ZÁPAS (príprava)    Prokofievova   14.09.2006   21:00  FC Horstrans 12:11      
 ZÁPAS (príprava)  ŠH PKO  31.08.2006   19:30   Slov-matic FOFO "C"    8:9 (2:5)       






























































Sponzori stránky:


SportInWeb doporučuje: 
MojPortal.sk

 

Vaše športové stránky:
FUTSAL:
- Bánová
- Milovníci krásna
- TreKronor -
HOKEJ:
- Senatorsmánia -
VOLEJBAL:
- VŠ volejbalová liga Bratislava
- Beach SENEC -



Stolárstvo Štefan Kendra - špecialista na  interierové dvere, no ponúkame i možnosť realizácie komplexného vybavenia interiéru. Kuchyne,  jedálenské kúty,  postele, skrine,  kompletné vybavenie šatníkov,  schody,  regále...

MojGynekolog.sk - gynekologická ambulancia Poprad
 
AGE Tech, s.r.o. Čadca- elektro predajňa domácich spotrebičov + kuchynské linky a vstavané skrine na mieru (návrh, výroba a montáž), tapetové štúdio

Spektron HK s.r.o. Moldava nad Bodvou - vyhľadávaná elektro predajňa plná kvalitného elektro tovaru za skvelé ceny s profesionálnym prístupom personálu.

Mikuláš Kačmar – TAMATEX - Stará Ľubovňa - tie naj predajne elektro a drogérie v Starej Ľubovni a spoľahlivý servis vybraných elektrospotrebičov počas celej životnosti výrobku.

LC Elektro Krompachy - elektro predajňa domácich spotrebičov za skvelé ceny s profesionálnym prístupom personálu.

Peter Srnka - Elektro - Služba Hlohovec - elektro, výpočtová technika a kuchynské linky na mieru do každej domácnosti.

Predajňa elektro ALES – Alene Nemetzová, Sereď, Galanta- - široký sortiment kvalitných značiek renomovaných svetových výrobcov - biela a čierna technika, drobné domáce spotrebiče, spotrebná elektronika, notebooky.

SportInWebe - Internetový Monitor:
Internetový Monitor i z vašej stránky

Zo zoznamu stránok propagujúcich SportInWeb: