Vyžrebovanie Tre 2006/2007 :

            Vyžrebovanie Tre 2006/2007 :      
DÁTUM : KOLO : SÚPER : VÝSLEDOK : TAB : HALA :
10/02/07 15.kolo  Respo 5:2 (2:0) 03. PKO Šubin 2, V.Ambrozek, Krička, J.Ambrozek - - -
27/01/07 14.kolo  Dopravoprojekt 4:0 (2:0) 04. FTVŠ Kerekanič, Studeník, J.Ambrozek, V.Ambrozek - - -
21/01/07 13.kolo  MO Slovakia 6:3 (2:2) 04. MLA Studeník, V.Ambrozek, Petráš, J.Ambrozek, Hataš, Hudec - - -
09/12/06 12.kolo  Karlovka 1983 0:0 (0:0) 04. FTVŠ - - - -
03/12/06 11.kolo  AFK Flamengo 2:3 (0:1) 03. FTVŠ J.Ambrozek 2 - - -
25/11/06 10.kolo  ELZA Lions 5:0 (2:0) 01. MLA Krička 2, Wintzler, Hataš, J.Ambrozek Studeník - -
19/11/06 09.kolo  FC Dinamo BA 10:1 (5:0) 03. MLA V.Ambrozek 3, Petráš 3, Studeník 2, J.Ambrozek, Wintzler - - -
11/11/06 08.kolo  ŠK Palma 8:2 (4:1) 05. PKO V.Ambrozek 2, J.Ambrozek 2, Kerekanič 2, Glézl, Krička Hluchý, Hataš - -
09/11/06  príprava   SF Festglas 6:4 (2:4) - SLO Vladsson 2, Winco, Gossi, Cipsson, Čirsson - - -
05/11/06 07.kolo  King Kongs 6:0 (4:0) 08. MLA Studeník 3, J.Ambrozek, Hataš, Glézl - - -
29/10/06 05.kolo  Komáre 4:2 (2:1) 09. MLA Krička 3, Studeník - - -
28/10/06 06.kolo  Microcom team 6:2 (1:1) 09. MLA V.Ambrozek, Wintzler, Krička, Hudec, Hataš, Petráš Studeník - -
26/10/06  príprava   SF Festglas 7:6 (4:2) - SLO Vladsson 2, Winco 2, Jopson, Cipsson, vlastný - - -
14/10/06 04.kolo  AC Bells 4:2 (2:1) 13. FTVŠ V.Ambrozek, Krička, Wintzler, Petráš - - -
05/10/06  príprava   SF Festglas 9:4 (5:2) - SLO Vladsson 4, Winco 2, Jopson, Čirsson, Jansson - - -
07/10/06 03.kolo  FK SAECO Šport 3:4 (2:3) 17. PKO Petráš, V.Ambrozek (pen), vlastný - - -
30/09/06 02.kolo  FC Emtrikve 2:7 (2:3) 17. BCT Petráš, Krička V.Ambrozek - -
23/09/06 01.kolo  1.FC Torpédo 2:2 (0:2) 07. FTVŠ V.Ambrozek, Krička (pen) - - -
31/08/06  príprava   Slov-matic FOFO "C" 8:9 (2:5) - PKO Vladsson 2, Čirsson 2, Jursson, Gossi, Kere, vlastný Vladsson - -
            Vyžrebovanie Tre 2005/2006 :      
DÁTUM : KOLO : SÚPER : VÝSLEDOK : TAB : HALA :
01/06/05  príprava   FC Klinger 12:11 - ZIP Vladsson 4, Lacsson 3, Jansson 2, Mydlo 2, Cipsson - - -
17/08/05 príprava  FC Horstrans 10:6 - PRO Cigi 4, Čirsson, Cipsson 2, Vladsson - - -
24/08/05 príprava  FC Horstrans 14:12 - PRO Jopson 4, Jansson 4, Vladsson 3, Miki 2, Filsson - - -
08/09/05 príprava  FC Horstrans 8:3 - PRO Vladsson 3, Šubsson 2, Filsson, Parkinsson, Jansson - - -
15/09/05 príprava  KPP Baraberi 2:8 - MLA Jopson, Jansson - - -
18/09/05 01.kolo  Budweiser 3:1 (2:0) 06. BCT V.Ambrozek 2, Holocsi - - -
22/09/05 príprava  FC Horstrans 13:6 - PRO ? - - -
24/09/05 02.kolo  ELZA Lions 2:1 (1:1) 04. BCT Pavlík, Ziegler - - -
29/09/05 príprava  FC Horstrans 7:6 - PRO Vladsson 2, Cipsson 2, Gossi 2 a Parkinsson - - -
24/09/05 03.kolo  ŠK Palma 1:0 (1:0) 03. BCT V.Ambrozek - - -
08/10/05 04.kolo  ŠK Ružinov 2:1 (0:0) 02. MLA F.Hudec, Šubin Ziegler - -
13/10/05 príprava  FC Horstrans 11:5 - PRO Vladsson 2, Cipsson 2, Šubsson 2, Jopson 2, Miki, Jansson, Parkinsson - - -
15/10/05 05.kolo  Karlovka 1983 5:0 (3:0) 01. MLA Horváth 2, Petráš, F.Hudec, Hluchý (pen) - - -
20/10/05 príprava  FC Horstrans 12:13 - PRO Vladsson 5, Šubsson 4, Miki, Jopson, Žižo - - -
22/10/05 06.kolo  SATC 2:0 (0:0) 01. PKO Mik.Brosz, Petráš - - -
29/10/05 07.kolo  Gurmáni 2:2 (1:2) 01. MLA F.Hudec, Šubin Pavlík, V.Ambrozek - Pavlík
31/10/05 príprava  AK 47 8:8 (3:4) - PIO Parkinsson 2, Meďo 2, Vladsson, Jopson, Žižo, Cipsson - - -
03/11/05 príprava  Independiente 10:8 - PRO Jopson 5, Vladsson 2, Parkinsson, Šubsson, Hlunberg - - -
06/11/05 08.kolo  Dopravoprojekt 3:3 (0:1) 01. BCT Hataš, Glézl, Šubin Horváth - -
08/11/05 príprava  FC Everton 5:4 (0:1) - MLD Cipsson, Vladsson, Parkinsson, Šubsson, Jopson - - -
08/11/05 príprava  FC Horstrans 16:10 - PRO Vladsson 5, Parkinsson 5, Cipsson 4, Jopson, Šubsson - - -
13/11/05 09.kolo  FK Akademik 3:2 (0:2) 01. MLA Petráš, J.Ambrozek, Pavlík Glézl - -
16/11/05 príprava  FC Horstrans 12:6 - PRO Cigi 6, Vladsson 2, Jansson 2, Gossi, Jopson - - -
20/11/05 10.kolo  1.FC Torpédo 3:1 (2:0) 01. MLA Petráš, Ziegler, V.Ambrozek Horváth, Petráš  Horváth  -
22/11/05 príprava  FC Everton 6:5 (2:1) - MLD Vladsson 3, Čirsson 3 - - -
26/11/05 11.kolo  Wild Boys'02 1:0 (1:0) 01. BCT V.Ambrozek - - -
04/12/05 12.kolo  Čekan Mekenroff 1:2 (0:1) 01. MLD J.Ambrozek Hataš, V.Ambrozek - -
08/12/05 príprava  FC Horstrans 21:8 - PRO  Jopson 5, Vladsson 4, Stefansson 4, Šubsson 3, Filsson 2, Števo, Cipsson, Hlunberg  - - -
10/12/05 13.kolo  TV Com Hurricanes 3:3 (2:2) 01. MLA Kerekanič, V.Ambrozek, Pavlík - - -
13/12/05 príprava  FC Everton 3:12 - MLD Vladsson 2, Jopson - - -
17/12/05 14.kolo  FC Semic BA "C" 2:2 (0:0) 01. MLD Ziegler 2 V.Ambrozek, Pavlík, Petráš - -
10/01/06 príprava  FC Everton 8:7pp (4:4) - MLD Vladsson 2, Jopson 2, Jansson 2, Mar.Brosz 2 - - -
14/01/06 turnaj  SATC 6:4 (3:1) - PKO Hataš 2, J.Ambrozek, V.Ambrozek, Ziegler, Mar.Brosz Mar.Brosz - -
14/01/06 turnaj  Dopravoprojekt 6:2 (3:2) - PKO Ziegler 2, Hataš, Mar.Brosz, Hašan, V.Ambrozek - - -
14/01/06 turnaj  Dopravoprojekt a.s.  6:1 (3:1) - PKO Hataš 2, F.Hudec 2, Ziegler, V.Ambrozek - - -
15/01/06 15.kolo  Microcom team 7:3 (2:1) 01. BCT Hataš 4, Ziegler, Mik.Brosz, J.Ambrozek - - -
21/01/06 16.kolo  SC Hujeri 5:3 (2:0) 01. MLA Petráš 2, Ziegler 2, V.Ambrozek - - -
27/01/06 príprava  FC Horstrans 18:4 - PRO Vladsson 6, Šubsson 4, Cipsson 3, Jopson 2, Mirec 2, Vlado (ELZA) - - -
29/01/06 17.kolo  AC Bells 4:2 (3:1) 01. MLA V.Ambrozek 2, F.Hudec, Hataš V.Ambrozek - -
31/01/06 príprava  FC Everton 10:9 - MLD ? - - -
02/02/06 príprava  FC Horstrans 14:5 - PRO Vladsson 7, Cipsson 2, Hašan 2, Jopson, Jansson, Vlado (ELZA) - - -
04/02/06 18.kolo  FC Emtrikve 1:1 (0:1) 01. MLA Petráš - - -
11/02/06 19.kolo  FK 03 Hostinského 1:3 (1:1) 02. MLD Petráš  V.Ambrozek, Pavlík, Petráš  -  Hluchý 
14/02/06 príprava  FC Everton 9:5 - MLD Paci 4, Hašan 3, Cipsson, Keresson - - -
04/03/06 20.kolo  FC Emtrikve 2:4 (1:2) 03. MLA Petráš, Holocsi - - -
11/03/06 21.kolo  SATC 5:1 (3:1) 03. BCT Hašan 2, V.Ambrozek, Holocsi, Petráš  V.Ambrozek  - -
11/03/06 22.kolo  FC Semic BA "C" 0:3 (0:1) 04. MLA -  V.Ambrozek, Hašan  - -
26/03/06 23.kolo  ŠK Ružinov 0:4 (0:3) 05. MLA -  Hluchý  - -
29/03/06 príprava  Independiente 12:5 - PRO Vladsson 4, Šubsson 3, Jansson 2, Cipsson 2, Lacsson - - -
01/04/06 24.kolo  TV Com Hurricanes 1:3 (0:0) 05. MLA V.Ambrozek  Šubin  - -
03/04/06 príprava  FC Everton 13:3 - MLD Vladsson 6, Paci 4, Cipsson 2, Krawasson - - -
08/04/06 25.kolo  ELZA Lions 5:3 (3:1) 04. PKO V.Ambrozek 2, Šubin 2, Hataš - - -
10/04/06 príprava  FC Everton 10:5 - MLD Paci 4, Stefansson 2, Cipsson 2, Gossi, Mirec - - -
22/04/06 26.kolo  Čekan Mekenroff 2:4 (2:1) 04. MLD V.Ambrozek, vlastný - - -
29/04/06 27.kolo  FK Akademik 3:3 (2:1) 05. MLA V.Ambrozek, Petráš, Mik.Brosz - - -
09/05/06 príprava  FC Everton 5:13 - MLD Cipsson, Vladsson, Šubsson, Gossi, Jursson - - -
11/05/06 príprava  SF Festglas 4:5 (3:3) - SLF Jansson 3, Jopson - - -
13/05/06 28.kolo  Wild Boys'02 2:4 (1:2) 05. PKO J.Ambrozek, V.Ambrozek V.Ambrozek - -
08/06/06 príprava  FC Horstrans 18:9 - PRO Vladsson 6, Mirec 4, Lajo 4, Fero 3, Stefansson - - -

Sponzori stránky:


SportInWeb doporučuje: 
MojPortal.sk

 

Vaše športové stránky:
FUTSAL:
- Bánová
- Milovníci krásna
- TreKronor -
HOKEJ:
- Senatorsmánia -
VOLEJBAL:
- VŠ volejbalová liga Bratislava
- Beach SENEC -



Stolárstvo Štefan Kendra - špecialista na  interierové dvere, no ponúkame i možnosť realizácie komplexného vybavenia interiéru. Kuchyne,  jedálenské kúty,  postele, skrine,  kompletné vybavenie šatníkov,  schody,  regále...

MojGynekolog.sk - gynekologická ambulancia Poprad
 
AGE Tech, s.r.o. Čadca- elektro predajňa domácich spotrebičov + kuchynské linky a vstavané skrine na mieru (návrh, výroba a montáž), tapetové štúdio

Spektron HK s.r.o. Moldava nad Bodvou - vyhľadávaná elektro predajňa plná kvalitného elektro tovaru za skvelé ceny s profesionálnym prístupom personálu.

Mikuláš Kačmar – TAMATEX - Stará Ľubovňa - tie naj predajne elektro a drogérie v Starej Ľubovni a spoľahlivý servis vybraných elektrospotrebičov počas celej životnosti výrobku.

LC Elektro Krompachy - elektro predajňa domácich spotrebičov za skvelé ceny s profesionálnym prístupom personálu.

Peter Srnka - Elektro - Služba Hlohovec - elektro, výpočtová technika a kuchynské linky na mieru do každej domácnosti.

Predajňa elektro ALES – Alene Nemetzová, Sereď, Galanta- - široký sortiment kvalitných značiek renomovaných svetových výrobcov - biela a čierna technika, drobné domáce spotrebiče, spotrebná elektronika, notebooky.

SportInWebe - Internetový Monitor:
Internetový Monitor i z vašej stránky

Zo zoznamu stránok propagujúcich SportInWeb: