4.KOLO - 1.BRATISLAVSKEJ LIGY 2006/2007 - SKUPINA "A"
TRE KRONOR vs AC BELLS
4:2 (2:1)
   14.10.2006 o 12:40 hod - ŠH FTVŠ UK - Bratislava
    1:0   AMBROZEK Vladimír (5.min) - asistencia Hluchý Peter
    1:1  súper (8.min)
    2:1   KRIČKA Martin (14.min) - asistencia Ambrozek Jozef
    3:1   WINTZLER Marek (28.min) - asistencia Hataš Ján
    4:1   PETRÁŠ Ivan (31.min) - asistencia Krička Martin
    4:2  súper (35.min)
   -
   -
   Gašparovič a Cigánik Ľ.
   Šubin D., Pavlík S., Glézl R., Brosz M.
   ZOSTAVY MUŽSTIEV :
TRE KRONOR vs AC Bells
   1 - HLUCHÝ Peter      1 - BEVELAQUA Ján
   4 - KRIČKA Martin      3 - FITOŠ Peter
   5 - STUDENÍK Juraj      4 - OKRUHLICA Patrik
   7 - AMBROZEK Vladimír (A)      7 - VOROS Vladimír
   8 - PETRÁŠ Ivan (C)      8 - KLOBUČNÍK Róbert
   9 - AMBROZEK Jozef      9 - PIKNA Maroš
 10 - WINTZLER Marek    10 - ALEX Vladimír
 11 - KEREKANIČ Maroš    11 - BALÁŽ Tomáš
 13 - HATAŠ Ján    12 - HON Radoslav (C)
       20 - ZEMEŠ Richard

INFO O ZÁPASE :

Po treťom kole nám patrilo v tabuľke 1.BA ligy sk. "A" nelichotíve 17.miesto, keď sme nedokázali ani v jednom zápase vyhrať. Zmeniť sme to chceli už dnes. Desať minút pred začiatkom zápasu bolo hráčov súpera poskromne, ale keďže rozhodcovia si dali tiež na čas (druhý sa dokonca pripojil do zápasu v 7.minúte...), nakoniec mali oba tímy k dispozícii dve kompletné formácie... Zápas sa začal oťukávaním, no prvý gól sme strelili my. Hlunberg vyhodil na Vladssona, ten si obhodil obrancu a strela ponad plece brankára Bells skončila v hornom rohu - 1:0. Bells ale hneď o tri minútky vyrovnali, keď sme zle pokryli útočníka hostí na šestke - 1:1... Polčas sa skončil našim víťazstvom o gólik, keď akcia začala u Hlunberga, pokračovala Jopsonovým zbehutím po pravej strane, ktorý ponúkol Čirssonovi zakončenie do prázdnej bránky - 2:1... Šance na zmenenie stavu ostali už nevyužité na oboch stranách a tak sa do polčasu už zo stredu ihriska nezahrávalo... Po zmene strán Hlunberg zmaril dve čisté šance súpera a tak sme trestali. Rohový signál Janssona skvelým zbehnutím a zablokovanín súpera Jurssonom využil Winco a zaznamenal v švédskych farbách svoj premiérový gól, keď trafil pekne zprvej - 3:1. V 31.minúte nám vyšla ďalšia akcia, ktorú v ukľudňujúci gól pretavil Cipsson - 4:1. Ďalšie šance Vladssona, Janssona, Cipssona už gól v sieti AC Bells nepriniesli a tak kozmeticky výsledok prikrášlil súper, keď sa trafil z priameho kopu za Hlunbergom chrbát - 4:2.Sponzori stránky:


SportInWeb doporučuje: 
MojPortal.sk

 

Vaše športové stránky:
FUTSAL:
- Bánová
- Milovníci krásna
- TreKronor -
HOKEJ:
- Senatorsmánia -
VOLEJBAL:
- VŠ volejbalová liga Bratislava
- Beach SENEC -Stolárstvo Štefan Kendra - špecialista na  interierové dvere, no ponúkame i možnosť realizácie komplexného vybavenia interiéru. Kuchyne,  jedálenské kúty,  postele, skrine,  kompletné vybavenie šatníkov,  schody,  regále...

MojGynekolog.sk - gynekologická ambulancia Poprad
 
AGE Tech, s.r.o. Čadca- elektro predajňa domácich spotrebičov + kuchynské linky a vstavané skrine na mieru (návrh, výroba a montáž), tapetové štúdio

Spektron HK s.r.o. Moldava nad Bodvou - vyhľadávaná elektro predajňa plná kvalitného elektro tovaru za skvelé ceny s profesionálnym prístupom personálu.

Mikuláš Kačmar – TAMATEX - Stará Ľubovňa - tie naj predajne elektro a drogérie v Starej Ľubovni a spoľahlivý servis vybraných elektrospotrebičov počas celej životnosti výrobku.

LC Elektro Krompachy - elektro predajňa domácich spotrebičov za skvelé ceny s profesionálnym prístupom personálu.

Peter Srnka - Elektro - Služba Hlohovec - elektro, výpočtová technika a kuchynské linky na mieru do každej domácnosti.

Predajňa elektro ALES – Alene Nemetzová, Sereď, Galanta- - široký sortiment kvalitných značiek renomovaných svetových výrobcov - biela a čierna technika, drobné domáce spotrebiče, spotrebná elektronika, notebooky.

SportInWebe - Internetový Monitor:
Internetový Monitor i z vašej stránky

Zo zoznamu stránok propagujúcich SportInWeb: