5 - STUDENÍK Juraj      4 - OKRUHLICA Patrik
 11 - KEREKANIČ Maroš    11 - BALÁŽ Tomáš
 13 - HATAŠ Ján    12 - HON Radoslav (C)
       20 - ZEMEŠ Richard

INFO O ZÁPASE :

Po treťom kole nám patrilo v tabuľke 1.BA ligy sk. "A" nelichotíve 17.miesto, keď sme nedokázali ani v jednom zápase vyhrať. Zmeniť sme to chceli už dnes. Desať minút pred začiatkom zápasu bolo hráčov súpera poskromne, ale keďže rozhodcovia si dali tiež na čas (druhý sa dokonca pripojil do zápasu v 7.minúte...), nakoniec mali oba tímy k dispozícii dve kompletné formácie... Zápas sa začal oťukávaním, no prvý gól sme strelili my. Hlunberg vyhodil na Vladssona, ten si obhodil obrancu a strela ponad plece brankára Bells skončila v hornom rohu - 1:0. Bells ale hneď o tri minútky vyrovnali, keď sme zle pokryli útočníka hostí na šestke - 1:1... Polčas sa skončil našim víťazstvom o gólik, keď akcia začala u Hlunberga, pokračovala Jopsonovým zbehutím po pravej strane, ktorý ponúkol Čirssonovi zakončenie do prázdnej bránky - 2:1... Šance na zmenenie stavu ostali už nevyužité na oboch stranách a tak sa do polčasu už zo stredu ihriska nezahrávalo... Po zmene strán Hlunberg zmaril dve čisté šance súpera a tak sme trestali. Rohový signál Janssona skvelým zbehnutím a zablokovanín súpera Jurssonom využil Winco a zaznamenal v švédskych farbách svoj premiérový gól, keď trafil pekne zprvej - 3:1. V 31.minúte nám vyšla ďalšia akcia, ktorú v ukľudňujúci gól pretavil Cipsson - 4:1. Ďalšie šance Vladssona, Janssona, Cipssona už gól v sieti AC Bells nepriniesli a tak kozmeticky výsledok prikrášlil súper, keď sa trafil z priameho kopu za Hlunbergom chrbát - 4:2.