5.KOLO (dohr.) - 1.BRATISLAVSKEJ LIGY 2006/2007 - SKUPINA "A"
TRE KRONOR vs KOMÁRE
4:2 (2:1)
   29.10.2006 o 13:50 hod - ŠH Mladosť - Bratislava
    1:0   STUDENÍK Juraj (6.min) - asistencia Krička Martin
    2:0   KRIČKA Martin (12.min)
    2:1  súper (16.min)
    2:2  súper (24.min)
    3:2   KRIČKA Martin (GWG) (26.min) - asistencia Ambrozek Vladimír (GWA)
    4:2   KRIČKA Martin (40.min) - asistencia Ambrozek Jozef
   Klatt P. (Komáre)
   -
   Gašparovič a Čermák V.
   Šubin D., Pavlík S., Brosz M.
   ZOSTAVY MUŽSTIEV :
TRE KRONOR vs Komáre
   1 - HLUCHÝ Peter      1 - MIKULEC Peter
   4 - KRIČKA Martin      5 - FEHERVÍZI Tomáš
   5 - STUDENÍK Juraj      4 - KUČIAK Roman
   7 - AMBROZEK Vladimír (A)      8 - FUČÍK Peter
   8 - PETRÁŠ Ivan (C)      8 - MIKULEC Tomáš (C)
   9 - AMBROZEK Jozef    10 - MATLOVIČ Ondrej
 13 - HATAŠ Ján    12 - MURGAŠ Tomáš
 20 - GLÉZL Rasťo    13 - JANKOVIČ IGOR
  -      66 - MIKULEC Pavol
  -      99 - KLATT Peter

INFO O ZÁPASE :

Povzbudení včerajším víťazstvom nad Microcomom 6:2 sme dnes nastúpili na dohrávku 5.kola proti "insektom" Komárom s odhodlaním zvíťaziť a zaznamenať tak šesť bodov z víkendu... Oproti včerajšku absentovali Filsson, Kere, Winco (veľký futbal), Miro Hašan (práca), no do vlaku naskočil Gossi a morálne nás z lavičky podporoval zranený Parkinsson , ktorý sa však prezliekol do dresu :) Súper mal v mužstve dvoch nebezpečných hráčov, vynikajúceho a tvrdého obrancu, ktorý tvoril a rozohrával hru, a šikovného technického útočníka, ktorý síce nemal veľa kíl, ale bol asi najnebezpečnejší článok Komárov... Hrdinom zápasu sa stal Čirsson, ktorý strelil hetrik !!!! Skóre sme otvorili v druhom striedaní, keď akciu potiahol Vladsson, našiel Čirssona, ted posunul krížom do šestky Jurssonovi, ktorý sa nemýlil - 1:0. Po chybnej rozohrávke sa o šesť minút neskôr dostal k odrazenej lopte Čirsson a prudko k žrdi poslal nekompromisnú strelu, po ktorej zvýšil náskok Tre na - 2:0. Ako to už ale býva zvykom, poľavili sme a nechali súpera streliť kontaktný gól - 2:1. Do polčasu sme mohli streliť ukľudňujúci gólik, strela Gossiho však skončila iba na brvne a aj ďalšie šance ostali nevyužité... Krátko po obrátke strelil rýchlonohý útočník vyrovnávajúci gól - 2:2, no potom sme už hru kontrolovali... Po rýchlom rozohratí rohového kopu Vladssonom napriahol Čirsson a skackajúca strela skončila až za chrbtom brankára Komárov, ktorý bol dnes najslabším článkom súpera - 3:2. Potom nás súper dostal pod tlak, všetky situácie volajúce po góloch však zmaril Hlunberg, alebo na druhej strane naša nemohúcnosť. Víťazstvo ešte poistil v poslednej minúte Čirsson, ktorý tak zavŕšil čistý hetrik po samostatnom nájazde na brankára. V tabuľke sme sa dostali do prvej desiatky, stupňujúce postavenie chceme potvrdiť ďalšiu nedeľu proti King Kongs víťazstvom...Sponzori stránky:


SportInWeb doporučuje: 
MojPortal.sk

 

Vaše športové stránky:
FUTSAL:
- Bánová
- Milovníci krásna
- TreKronor -
HOKEJ:
- Senatorsmánia -
VOLEJBAL:
- VŠ volejbalová liga Bratislava
- Beach SENEC -Stolárstvo Štefan Kendra - špecialista na  interierové dvere, no ponúkame i možnosť realizácie komplexného vybavenia interiéru. Kuchyne,  jedálenské kúty,  postele, skrine,  kompletné vybavenie šatníkov,  schody,  regále...

MojGynekolog.sk - gynekologická ambulancia Poprad
 
AGE Tech, s.r.o. Čadca- elektro predajňa domácich spotrebičov + kuchynské linky a vstavané skrine na mieru (návrh, výroba a montáž), tapetové štúdio

Spektron HK s.r.o. Moldava nad Bodvou - vyhľadávaná elektro predajňa plná kvalitného elektro tovaru za skvelé ceny s profesionálnym prístupom personálu.

Mikuláš Kačmar – TAMATEX - Stará Ľubovňa - tie naj predajne elektro a drogérie v Starej Ľubovni a spoľahlivý servis vybraných elektrospotrebičov počas celej životnosti výrobku.

LC Elektro Krompachy - elektro predajňa domácich spotrebičov za skvelé ceny s profesionálnym prístupom personálu.

Peter Srnka - Elektro - Služba Hlohovec - elektro, výpočtová technika a kuchynské linky na mieru do každej domácnosti.

Predajňa elektro ALES – Alene Nemetzová, Sereď, Galanta- - široký sortiment kvalitných značiek renomovaných svetových výrobcov - biela a čierna technika, drobné domáce spotrebiče, spotrebná elektronika, notebooky.

SportInWebe - Internetový Monitor:
Internetový Monitor i z vašej stránky

Zo zoznamu stránok propagujúcich SportInWeb: