13 - HATAŠ Ján      9 - POPULOV Ivan ml.
 20 - GLÉZL Rasťo    18 - PÁPAY Pavol
 33 - HAŠAN Miroslav

INFO O ZÁPASE :

Zápas s King-Kongáčmi by sa dal nazvať aj ako hra mačky s myšou, alebo zápasom jednej štvorky švédov v zložení (Jopson, Jursson, Gossi & Jansson). Neviem, čo jedli pred zápasom, ale do čoho kopli, bolo v bráne, naopak druhá formácia v zložení (Cipsson, Čirsson, Vladsson A Miro Hašan) pôsobila na "ľade" unavene, hlavne podlahárske duo Cipo a Čiri toho malo plné zuby a keď k tomu prirátame Vladssona, ktorý stavia svoj skromný príbytok, potom sa nemôžeme čudovat, že boli tento zápas iba do počtu... Veľmi produktívna štvorka strelila všetky góly stretnutia, čo je ale pozitívne, druhá ani jeden neinkasovala :) a Hlunberg si pripísal premiérový shot-out v sezóne !!! Prvú šancu zápasu mal súper, keď strela útočníka skončila nastrelením žrde, no postupne sa začala prejavovať väčšia kvalita a vlastne už do polčasu bolo rozhodnuté o víťazovi a zápas sa po zmene strán už iba dohrával. Po rohu Jopsona otvoril skóre zápasu delovkou Jursson, ktorý sa dnes stal mužom zápasu, pretože strelil presnú polovicu našich gólov - 1:0. V následujúcom striedaní si úlohu vymenili, tentokrát nahrával Jursson a Jopo strelil gólik po prekabátení brankára - 2:0. Už o minútku sa s obranou súpera pohrali Jopo s Janssonom a ten už do prázdnej musel dať - 3:0. Súper sa do šance dostal iba ojedinele, buď ho Hlunberh vychytal, ale pre neschopnosť v zakončení sa sieť v našej bránke dnes nerozvlnila... Pred polčasom ešte raz skóroval Jursson, keď si jeho strelu zrazil do brány obranca. Za pozornosť stojí krásny gól Gossiho, ktorý kladenským nártom od brvna zavesil v druhom polčase - 5:0. Rovnako aj mimoriadna bodová potencia Jopsona, ktorý gólom a tromi asistenciami vyrazil za lepšími výkonmi v sezóne. Zápas zaklincoval v polovici druhého dejstva Jursson - 6:0. Máme ďalšie tri povinné body, stúpame v tabuľke a v mužstve je dobrá pohoda, ktorá snáď vydrží čo najdlhšie. Po sérii štyroch víťazstiev nám patrí deviate miesto, no na vedúce mužstvo strácame iba tri body, čo svedčí o veľkej vyrovnanosti mužstiev tento rok. Chceme aj naďalej pokračovať v nastolenom trende a poraziť v najbližších kolách aj Palmu a Dynamo, obe mužstvá tuším ešte ani raz nevyhrali...