33 - HAŠAN Miroslav
 11 - KEREKANIČ Maroš
 10 - WINTZLER Marek

INFO O ZÁPASE :

Na zápas proti ŠK PALMA sme nastupovali s vädomím :) straty troch bodov na prvé mužstvo našej ligy AFK Flamengo. K povinným trom bodom nám dopomohol slabší súper, ktorý inkasoval už v dvadsiatej sekunde, keď Vladsson po prihrávke Hašana Hasana Sása otvoril skóre do prázdnej bránky - 1:0. ... Bolo iba otázkou času, kedy začnú padať ďalšie góly do súperovej siete. Postupne sa zapísali do streleckej listiny Kere, keď premenil samostatný nájazd na brankára prudkov strelou - 2:0 a Gossi, ktorý po prehýrenej noci prišiel na zápas s červenými očami a nejakým tým promile v krvi, no trafil sa fakt pekne :)) - 3:0. Za tohoto priaznivého stavu sme po faule na Vladsson kopali penaltu, ktorú ale Hlunberg lahkovážne poslal do pätnástej rady. Súper hneď o minútu trestal, no polčas skončil 4:1 keď štvrtý gól pridal Jopson a nadviazal tak na výkon z predchádzajúceho víkendu - 4:1... Druhé dejstvo neprinieslo nič nové, zápas sme kontrolovali a skóre utešene narastalo, keď góly dávali postupne Čirsson - 5:1, Vladsson pekne z vojela lavačkou po rohu - 6:2, Jopson nekompromisne prestrelil brankára po hádke s Vladssonom :) - 7:2 a Kere, ktorý gólom po nemastnej strele neprekvapil všetkých prítomných desiatich platiacich divákov ale aj seba :) - 8:2... Z chuti sme si zahrali, tešíme sa na ďalši zápas a dúfajme predĺženie úspešnej šnúrky piatich víťazných zápasov po sebe...