13 - HATAŠ Ján    14 - KOZIČ Miachl (C)
 20 - WINTZLER Marek    23 - SCHMIDT Roland
 14 - BROSZ Miki

INFO O ZÁPASE :

Čo napísať k tomuto zápasu... pri všetkej úcte k súperovi na parketách od úvodných minút existovalo len jedno mužstvo a to malo na sebe žlto-modré farby. Hneď v druhom striedaní ukázala štvorka v zložení Vladsson, Cipsson, Jursson a Wincsson, že to bude jej zápas a v rozpätí jednej minúty a niečo rozvlnila sieť súpera hneď trikrát. Najprv Vladsson s prehľadom zasunul k ľavej tyči - 1:0, potom prihral Cipssonovi pred prázdnu bránu, tomu neostávalo iné, ako dať góóól - 2:0 a krásny góóól dal aj Jursson po prihrávke Cipssona, keď svojou nenapodobiteľnou sťahovačkou si vychutnal brankára súpera - 3:0. Gól na 4:0 dal Vladsson, keď pred brankárom jemne tečoval strieľanú prihrávku a polčasove skóre uzatváral Cipsson znovu po prihrávke mimoriadne potentného a tento zápas veľmi uzitočného Vladssona - 5:0 (Cipsson dík...). Druhý polčas začal v rovnakej réžii hore spomenutej štvorice, keď si úlohy tentoraz vymenili Vladsson, ktorý skóroval ľavačkou do protipohybu brankára, čim zavŕšil hetrik - 6:0 a Cipsson, ktorý mu tentoraz prihrával, na 7:0 zvyšoval Cipsson po perfektne zahratom rohu Wincssonom z prvej peknou strelou, čím rovnako zaznamenal svoj prvý hetrik v celej histórii Tre. Konečne sa potom dostala k slovu aj druhá štvorka v zložení Jopson, Čirsson, Jansson a Mikisson, keď Jopson po prihrávke Janssona hokejovým blafákom zasunul za chrbát brankára - 8:0. Na 9:0 zvyšoval opäť Jursson po prihrávke Janssona a vytužený gólik číslo desať dal Wincsson, ktorým korunoval svoj štandardný, čiže spoľahlivť výkon (na extraligového hráča je to ale málo... poznámka Vladssona :) ) - 10:1... Škoda, že sme dovolili súperovi skórovat a neudržali čisté konto pre Hlunberga... Týmto víťazstvom sme sa posunuli na druhé miesto v tabuľke, no tá je dosť našlapaná, tak nesmieme zaspat ,jedno zaváhanie a sme dole....