Kategórie

Ako mať hollywoodsky úsmev

Je vašou prvou myšlienkou po prebudení myšlienka na šálku kávy? Už len pri jej aróme sa neviete dočkať, kedy túto lahodnú čiernu tekutinu ochutnajú aj vaše chuťové bunky? Milujete chvíle s priateľmi pri pohári vína? Alebo ste vášnivým milovníkom čajov? Alebo nebodaj holdujete závislosti na cigaretách? To všetko a mnoho ďalších faktorov ovplyvňuje aj sfarbenie vašej skloviny.

Biele ako sneh

Mať krásne, zdravé a navyše žiarivo biele zuby je snom snáď každého človeka. Zdravý a biely úsmev pôsobí nielen veľmi esteticky, ale človek vyzerá aj zdravšie, solventnejšie a dôveryhodnejšie. Ak chcete mať krásne zuby, vôbec nemusíte u zubára míňať stovky eur. Na trhu sú už aj lacnejšie, no nie menej efektívne metódy, ako vašim zubom dodať belší nádych. Domáce bielenie zubov pomocou bieliacich pásikov je veľmi pohodlná forma bielenia. Navyše je bielenie úplne bezpečné a jednoduché. Táto forma domáceho bielenia je najobľúbenejšia a najvyhľadávanejšia na svete. Stačí si ich zakúpiť v e-shope a po obdržaní zásielky a prečítaní návody sa smelo pustiť do toho. Bieliace pásiky obsahujú špeciálne bieliace ingrediencie, ktoré pomáhajú vybieliť aj mikročastice na zubnej sklovine.

Hygiena nadovšetko

Netreba však zabúdať aj na hygienu úst a prípadné obmedzenie látok, ktoré zubnú sklovinu poškodzujú a spôsobujú jej žltnutie. Najideálnejšie je umývanie si zubov po každom jedle, čo však nie je vždy možné. Preto dbajte na dôkladné čistenie zubov najmä ráno a večer. Svoje zuby si rozmaznávajte. Nechoďte na ne silou. Vašej sklovine viac prospeje jemnosť a krúživé pohyby. Nezabúdajte ani na použitie dentálnej nite a ústnej vody. Tie dokončia čistenie zubov a zamedzia tomu, aby sa vám zvyšky potravy rozkladali v ústach a poškodzovali vaše zuby.  Správnou a dôkladnou ústnou hygienou tak nebudete mať jej krásne biele zuby, ale navyše ušetríte nemalé peniaze za služby stomatológa.

 

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená*