Kategórie

Ako si zaobstarať dobrú vírivku

Vlastniť vírivku je takmer ako vlastniť wellness. Vírivka vám poskytuje chvíle skvelého relaxu, vaše telo sa uvoľní a vy sa môžete nechať rozmaznávať. Čo by ste mali vedieť pred kúpou vírivky?

V prvom rade si musíte uvedomiť, koľko miesta na vírivku máte k dispozícií a koľko peňazí ste ochotní zaplatiť. Relaxačné vírivky môžu byť umiestnené vo vonkajších priestoroch aj vo vnútorných. Pokiaľ nemáte zvedavých susedov alebo máte vysoký plot, vonkajšia vírivka je skvelá možnosť. Len si to predstavte, vonku neskorá jeseň, prípadne už sneh na dvore a vy si užívate horúci kúpeľ s masážou a výhľadom na okolie. Rovnako príjemná je aj vnútorná vírivka vo vašej kúpeľni alebo v pivničných priestoroch, kde môžete ísť kľudne nahí a nikoho tým nebudete obťažovať.

Odporúčame vybrať akrylátové vírivky. Vyberajte však kvalitný materiál. Na kvalite stojí a padá životnosť a pevnosť vírivky. V súčasnosti vyrábajú akrylátové vane dve americké firmy a tiež Čína. Ak chcete kvalitu, za ktorú si priplatíte, určite voľte amerických výrobcov. Čínske sú síce lacnejšie, ako menej kvalitné, skôr stratia svoj lesk, rýchlejšie sa poškodia a opotrebujú.

Pri výbere vírivky myslite tiež na čerpadlo. Niektoré čerpadlá spotrebúvajú príliš veľa energie a nepodajú potrebný výkon. Preto aj pri výbere čerpadla dbajte na kvalitu, výkon a spotrebu energie.

Vodné trysky sú to, čo robia vírivku vírivkou. Doprajú vášmu telu masáž aj bez maséra. Vo vírivkách sú buď trysky priame alebo rotačné. Ak si chcete masáž vychutnať a dopriať si skutočný pôžitok, určite sa rozhodnite pre rotačné trysky. Priame pôsobia vyšším tlakom len na jedno miesto a to môže spôsobovať nepríjemné svrbenie alebo dokonca bolesť.

Veríme, že sa rozhodnete správne. Po náročných dňoch si relax zaslúžite. Do oddychu sa vždy oplatí investovať.

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená*