Kategórie

Čo pod stromček? Inšpirujte sa!

Vianoce už klopú na dvere a vy ešte stále neviete, čím potešiť vašich blízkych na Vianoce? Nezúfajte, nejaké tipy môžete načerpať aj v našom článku.

Oblečenie a obuv

To spolu s kozmetikou obsadzuje prvé priečky v zozname vianočných darčekov. Je to totiž veľmi praktický darček, ktorý navyše častokrát nadmieru poteší. Samozrejme v prípade, že nedostávate každý rok ponožky. Čo tak skúsiť tento rok prekvapiť blízkych teplým vlneným svetrom, špičkovými lyžiarskymi nohavicami, erotickou spodnou bielizňou? Alebo vsadiť všetko na dokonalú obuv? Lodičky bezpochyby potešia takmer každú ženu. No aj štýlové dámske tenisky môžu byť vhodným darčekom, ktorý vyčarí úsmev na tvári. Tak dámske, ako aj prepracované pánske tenisky sú obľúbenou voľbou obuvi na každodenné nosenie najmä v teplejších mesiacoch. Viete ich skombinovať so športovými kúskami, ako aj s elegantnými. Sú pohodlné, praktické, ľahké a navyše vyzerajú úžasne.

Kozmetika nikdy neomrzí

Ako už bolo spomínané, kozmetiku si pod stromčekom nachádza drvivá väčšina Slovákov. Aj tu však môžete z bežnej drogérie každodennej potreby urobiť čarovný darček. Stačí napríklad kúpiť darčekový set obľúbenej vône vášho partnera alebo práve naopak, skúsiť mu/jej podarovať niečo úplne nové. Prípadne kúpiť tú drahú voňavku, po ktorej tak túžobne minule pozerala.

Darčekové poukazy

Top trojku darčekov uzatvárajú darčekové poukazy. Možností je nespočetne. Wellness pobyty, masáže, gastronómia, adrenalínové zážitky, poukazy na kozmetiku, do obľúbeného obchodu, permanentky do fitka, lístky do divadla… Na čo si len spomeniete. Prípadne, ak ste dostatočne kreatívni, môžete nejaké darčekové poukazy vyhotoviť aj sami. Napríklad poukaz na vlastnoručnú masáž, poukaz na romantický filmový večer či prechádzku, poukaz na jednodňovú dovolenku bez domácich prác a mnoho vecí, ktorých hranice určuje len vaša fantázia. Možno nebudú mať takú vysokú finančnú hodnotu, ale ak sa posnažíte, ich hodnota v očiach vašich blízkych bude nevyčísliteľná.

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená*