Kategórie

Darček pre najmenších? Elektrická motorka či štvorkolka ohúri!

Máte doma malého milovníka či milovníčku autíčok alebo motoriek? Hranie s mini autíčkami je síce fajn, auto dráha tiež zabaví, no po chvíle to už nie je ono. Doprajte svojim ratolestiam nezabudnuteľný zážitok vo forme vlastného elektrického vozidla.

Pokiaľ má vaše dieťa vzťah k autám, motorkám, štvorkolkám či všeobecne motorizmu, lepší darček vymyslíte len ťažko. Tí najmenší si na vodičský preukaz budú musieť ešte počkať, to však neznamená, že si už teraz nemôžu vychutnávať jazdu na detskej elektrickej motorke. Samozrejme nie v premávke a nie v rýchlostiach ako ponúkajú originálne verzie. Bezpečná jazda po dvore alebo dopravnom ihrisku však poskytne vašej ratolesti plnohodnotný zážitok a vyčarí úprimný úsmev na tvári.

Detské motorky ako dôveryhodná kópia originálov

Motorky pre deti majú skutočne bohaté vybavenie a dôveryhodne imitujú ich väčšie verzie pre dospelých. Svetlomety, trúba, imitácia tachometra či priestranný kufor – to všetko je bežnou výbavou elektrických detských motoriek. Z pohľadu bezpečnosti sú tieto motorky vybavené spoľahlivou elektrickou brzdou, ktorá reaguje okamžite po zošliapnutí brzdového pedálu. Jazda na detskej elektrickej motorke je vďaka tomu bezpečná.

Nabíjačka je súčasťou balenia a baterka vydrží v priemere 2 – 3 hodiny jazdy. To je solídna výdrž, ktorá postačí na jednu či dve jazdy. Následne baterku necháte pár hodín nabiť a môžete sa znova vrátiť k jazdeniu. Cena týchto motoriek sa pohybuje už od pár desiatok eur. To je pomerne výhodná cena, vzhľadom na to, aký úsmev vedia tieto mini motorky vykúzliť na detských tvárach.

Nemusíte siahnuť po motorke, v ponuke obchodov nájdete množstvo detských vozidiel. Rôzne značky detských automobilov, traktorov alebo elektrických štvorkoliek pre deti, ponúkajú internetové obchody za skutočne výhodné ceny.

Overení predajcovia ponúkajú okrem samotného predaja doplnkové služby, ako záručný či pozáručný servis, dodanie náhradných dielov a podobne. Aby ste sa vyhli komplikáciám, vždy si radšej zistite, či daný predajca tieto služby ponúka.

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená*