Kategórie

Každý športiak má toto!

V minulosti boli auta vyrábané presne „na mieru“ – buď to bolo rodinné auto, auto terénne, športové a podobne. Dnes je štýlové dať všetky možné funkcie áut do jedného. Dá sa to, no nepoznám muža, ktorému by sa nepáčilo luxusné športové auto. Aj napriek tomu, že veľa praktických vecí v sebe zrovna nezahŕňa.

Ideálne športové auto

A čo si budeme klamať, ani naše cesty nie sú zrovna v ideálnom stave. Zver skáče pod kolesá neustále, sem tam aj človek, a preto ľudia, ktorí sa rozhodnú si konečne kúpiť nové auto, siahajú po tých, ktoré ponúkajú aj kvalitu, no sú cenovo dostupné. Okrem iného auto musí „na oko“ vyzerať, musí ponúkať zábavu, resp. aký má výkon a aký náhon. Aj keď ženám tieto parametre veľa alebo takmer nič nehovoria, muži sa o tejto téme dokážu rozprávať aj hodiny.

Ak sa predsa len rozhodnete pre kúpu športového auta, mali by ste brať do úvahy množstvo vecí. Čo robí športové auto športovým? V prvom rade to, ako vyzerá navonok. Športové auto predsa spoznáte už z diaľky. Po druhé, kvalitné športové sedačky, ktoré interiéru auta dodajú ten pravý športový šmrnc. A po tretie, je potrebné myslieť na bezpečnosť, zaobstarať si výkonné ebc brzdy.

Viac o sedačkách

Športové sedačky sú doplnok vnútra auta, ktoré by športiak rozhodne mal mať. Sedačiek je na trhu množstvo druhov. Ak si teda chcete zaobstarať sedačky do športového alebo závodného auta, voľte tie, ktoré sú polohovateľné. Také, ktoré majú tzv. bočnice, pre držanie tela, najmä v zákrutách. Okrem iného by nemali byť príliš ťažké, ale ich konštrukcia by mala byť pevná. Kvalitné športové sedačky sú buď s fia homologizáciou alebo bez nej. Kostra sedačky je zväčša z ocele, laminátu, kevlaru alebo carbonu. Výber je len na Vás.

EBC brzdy – vyrába ich firma EBC, ktorá je jednou z najmocnejších v Európe. Výrobky predáva s čo najvyššou kvalitou a často prichádza s novými technológiami. Vyrába brzdy nielen pre autá, ale aj motorky, nákladné autá, motokáry a horské bicykle!

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená*