Kategórie

Kráľovná bielych tenisiek

Povinou výbavou každej ženy už nie sú len krásne a elegantné lodičky, ale s istotou sú to aj krásne a trendy tenisky, ktoré sú pre ženy viac ako len povinnosťou. Krásne tenisky sú  kúskom, ktorý zdobí každý ženský topánkovník. Tenisky nájdete v rôznych farbách, dokonca sú trendy tenisky, ktoré sú celé trblietavé. Tým pádom tenisky neslúžia len ako kúsok, ktorý si možno obuť k športovému outfitu. Práve naopak. Tenisky si môžete obuť aj k elegantnejšiemu outfitu, k šatám a sukniam. Tenisky spájajú potrebné s užitočným. Spojili krásu topánok s tým najvyšším komfortom.

Tenisky si obľúbila každá tínedžerka, ktorá sa každý deň ponáhľa na autobus či vlak. So sto percentnou istotou aj každá mamička, ktorá musí neustále behať za svojimi malými neposednými radosťami. Tenisky sú teda pre každú vekovú kategóriu. Tenisky nemusia byť len na šnurovanie. Nájdete aj také na suchý zips alebo dokonca ja tenisky, ktoré sa len jednoducho nazujú bez nejakého zapínania alebo šnurovania. Páni tiež obľubujú nosenie tenisiek. Dokonca ich nosia aj v zime. Ak sa aj vy rozhodnete nosiť tenisky v zime, tak si dávajte veľký pozor na to, aby ste sa na klzkom chodníky nepošmykli.

Doplnky, ktoré nesklamú

Krásnymi doplnkami ku každému outfitu, či už ženy alebo muža sú jednoznačne hodinky. Luxusné vreckové hodinky dotvoria každý jeden outfit a privedú ho k dokonalosti. Vreckové hodinky nemusíte zvoliť len k elegantnému outfitu. Vreckové hodinky sa dokonalo hodia aj k športovejšiemu outfitu. Pod tým si môžete predstaviť voľnejšie rifle nad členky, k tomu vysoké ponožky a na nohách obuté trendy tenisky. K tomuto outfitu zvolená mikina minimálne o jedno číslo väčšia, no a k tomuto všetkému môžete zvoliť práve doplnok v podobe vreckových hodiniek.

Vreckové hodinky nie sú vôbec staromódne. Stávajú sa čoraz viac populárnejšími a to najmä medzi mladými, ktorí si ich za pomoci retiazky pripnú k zipsu na vreckách.

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená*