Kategórie

Kvalitná prilba na motorku je povinnou výbavou každého jazdca

Prilba na motorku je zo zákona povinná, no mnoho moto jazdcov neprikladá výberu prilby až tak veľkú váhu. Najmä rekreační jazdci na skútroch alebo motorkách s menším výkonom tento faktor často podceňujú. To však nie je správny prístup. Prilba totiž v prípade nehody rozhoduje o šťastnom či nešťastnom konci.

Na trhu je veľké množstvo predajcov moto príslušenstva – moto oblečenie, prilby, kufre na batožinu a podobne. Vybrať si správne nie je jednoduché a nie každý má čas tráviť hodiny prehliadaním internetových obchodov, porovnávaním cien, parametrov atď. V tomto článku by sme vám radi predstavili špecializovanú značku, ktorá sa už takmer 50 rokov venuje výrobe motocyklových prilieb.

Prilby od značky HJC sa odlišujú inovatívnymi technológiami

Bohaté skúsenosti, ktorými spoločnosť disponuje pretavila do kvalitných prilieb značky HJC. Tieto prilby sa tešia obľube aj medzi profesionálnymi jazdcami MotoGP. V roku 2013 v nej začal závodiť dvojnásobný majster sveta Jorge Lorenzo. Na európskom trhu patrí medzi lídrov a nie je to náhoda. Štýlovosť, kvalita, bezpečnosť a inovácie – toto sú najväčšie prednosti prilieb od značky HJC.

Nezabúdajte na moto oblečenie

Zatiaľ čo prilba je povinnosť, moto oblečenie je už voľba každého jazdca. Niektorí jazdci preferujú jazdu v džínsoch a moto bundou, iní zas na kompletný moto gear nedajú dopustiť. Kvalitné moto oblečenie by vás malo ochrániť pred poveternostnými vplyvmi a svojim pevným materiálom aj v prípade pádu. Moto oblečenie Furygan spĺňa tieto požiadavky dokonale.

Okrem bezpečnosti vyniká moderným, agresívnym dizajnom, ktorí ocenia milovnící svižnej jazdy. Značka Furygan má vo svojej ponuke aj kvalitné vaky na motorku, ktoré spĺňajú tie najprísnejšie požiadavky a to tak kvalitou použitého materiálu, ako aj rozložením jednotlivých priehradok.

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená*