Kategórie

Majte svojho tátoša vždy pod kontrolou

Automobilový priemysel napreduje míľovými krokmi. Dnes už takmer každý vlastní auto a bez neho si nevie predstaviť každodenné fungovanie. Stačí nasadnúť, otočiť kľúčom v zapaľovaní a odviezť sa aj na kraj sveta. Kúpa auta pre väčšinu ľudí nie je lacná záležitosť. Dostatok peňazí si vyžadujú aj každoročné úpravy a opravy, výmena pneumatík, oleja, tankovanie a podobne. Prísť o auto následkom nehody alebo odcudzenia rovná sa takmer prírodnej katastrofe.

Zamedziť nehode človek môže iba čiastočne, a to zodpovednou jazdou. Nedokáže však ovplyvniť jazdu iných vodičov. Čomu však zamedziť môže, je ochrana auta pred vyčíňaním zlodejov, a to správnou formou ochrany.

Alarmy

Spoľahlivý alarm do auta je 24 hodinová strážna služba. Prvotriednu bezpečnosť umožňuje GPS lokalizácia automobilu a možnosť blokovania motora na diaľku. Okrem samotných bezpečnostných prvkov disponuje aj vylepšenými funkciami v podobe regulácie vykurovania či chladenia, sledovania množstva paliva. Funkcia diaľkového štartu vodičovi ušetrí čas a senzor pohybu má auto vždy pod kontrolou. Navyše, to všetko je možné riadiť pomocou mobilnej aplikácie.

Imobilizér

Špičkový imobilizer od firmy Pandora je jednotkou na trhu. Je bezkontaktný s využitím Bluetooth technológie. Súčasťou imobilizéru je minimalistický prívesok, vďaka ktorému systém rozpozná majiteľa auta. Mobilná aplikácia je k dispozícii zadarmo na Google Play a App Store. Výhodou je minimalizácia použitia elektrickej výbavy vo vozidle vďaka minimálne spotrebe energie.

Imobilizér ochráni vozidlo pred odcudzením, pred neoprávnenou výmenou motora či spínacej skrinky, chráni pred odcudzením auta pomocou duplikátu kľúča či pred použitím čítačky DO.

Firma Pandora je zárukou kvalita, kde sa na výrobe a testovaní podieľajú špičkoví inžinieri. Navyše sú všetky produkty certifikované, podľa európskych noriem.

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená*