Kategórie

Máte obľúbeného športovca a športový tím? Vyskúšajte tipovanie zápasov

Ľudia sa častokrát sťažujú, že v televízore nie je žiaden schopný pozerateľný program. Fanúšikovia kolektívnych a individuálnych športov sa však sťažovať nemôžu. Slovenský, ale hlavne český trh ponúka množstvo športových televíznych programov, kde máme možnosť sledovať rôzne športy, aj tie menej známe a menej populárne športy než je futbal, tenis, či hokej.

Ak máte svojho obľúbeného športovca, či športový tím, vyskúšajte tipovanie zápasov. Je to istý druh zábavy, ktorý vás ako správneho športového fanúšika zaručene chytí!

Tipovanie zápasov vám umožňuje DOXXbet 

Stávková spoločnosť DOXXbet patrí medzi najobľúbenejšie stávkové spoločnosti na Slovensku. Bola založená už pred dvadsiatimi rokmi, jej sídlo je v Žiline a za tie roky sa k nej vracajú tipéri, ktorí hľadajú túto formu zábavy a majú radi kolektívne a individuálne športy.

Pri registrácii získate od DOXXbetu bonus za registráciu bez vkladu, a to v hodnote 2000 eur. Na tento bonus má nárok každý novo zaregistrovaný tipér. Po splnení podmienok, ktoré sú uvedené na web stránke tejto stávkovej spoločnosti, sa bonus pripíše na hráčske konto.

Bonus však nebude pripísaný naraz. Bude pripisovaný po pätinách a po pretočení pätiny požadovanej sumy bude automaticky pripísaná jedna pätina bonusu na hráčske konto. Jednoduché a pritom také výhodné!

 

Stávky na tenis

Futbal a hokej sú najobľúbenejšími kolektívnymi športami, ale viete ktorý je najobľúbenejší individuálny šport? Je to tenis. Mužský, ale aj ženský je veľmi zaujímavý. Okrem tenisových legiend ako Rogera Federera, Novaka Djokoviča, či Rafaela Nadala v mužskom tenise vynikajú títo tenisti – Daniil Medvedev, Alexander Zverev, Nick Kyrgios, či Dominic Thiem. V ženskom zase robia radosť svojou hrou Karolína Plíšková, Petra Kvitová, stále aktívna Serena Williams, či Naomi Osaka.

Ak pravidelne sledujete tenisové zápasy a pozerali ste všetky turnaje „veľkej štvorky“, určite viete, ktorý tenista/ tenistka má akú formu. Podávajte stávky na tenis a možno sa vám podarí aj niečo vyhrať. Keď sa vám bude dariť, online tipovanie budete brať ako príjemnú zábavu, v ktorej môžete aj vyhrať nejakú finančnú odmenu.

Online tipovanie z pohodlia domova je nová forma zábavy pre fanúšikov rôznych športov. Vyskúšajte ju aj vy a uvidíte, že vás to začne baviť.

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená*