Kategórie

Originálne typy na darček

Nech sa akokoľvek snažíme, s darčekmi sme iste všetci čas od času stratení. Ak sa aj vy momentálne trápite s týmto problémom, prinášame vám zopár tipov na originálny darček do domácnosti.

Metalická zarámovaná potlač obľúbenej pesničy

Zarámovaná personalizovaná potlač metalickou fóliou je určená pre milovníkov hudby s obľúbenou skladbou obdarovaného/ej vo formáte vizuálnych zvukových vĺn na farebnom papierovom pozadí.

Je skvelým darčekom na pripomenutie vzácnych spomienok. Môžete vybrať napríklad pieseň, na ktorú ste spolu tancovali na svadbe, či skladbu, ktorá letela na divokej párty v Taliansku. Pri objednávke stačí zvyčajne zadajte názov skladby a meno interpreta. Je to podobné, ako populárne sklenené dosky so skladbou.

Terč na šípky

Je to skvelý darček k narodeninám aj k Vianociam. Nové terče na šípky si zamilujú deti, aj dospelí. Tento nedocenený šport pomáha zlepšiť koordináciu ruky a oka a je skvelým prostriedkom na rodinné aktivity. Klasický, ako aj moderný elektronický terč na šípky je skvelým zdrojom zábavy pre všetky vekové kategórie a milovníkov športu. Môžete ho mať na záhrade, v garáži, alebo aj v dome. Je veľmi flexibilný.

Levitujúca kozmická lampa

Osvetlenie popierajúce gravitáciu – vznáša sa ako mávnutím čarovného prútika! Tento špeciálny darček zaručene vyvolá medzi hosťami veľké halo. Táto lampa priťahuje pozornosť, pretože využíva silu technológie elektromagnetickej indukcie, aby odolala gravitácii a vznášala sa vo vzduchu.

Zvyčajne majú dostupné modely nastaviteľný jas a teplotu farieb. Pomaly, potichu a hladko sa otáča, až je upokojujúce ju sledovať. Vďaka super detailnému a farebnému 3D povrchu sa dokonca otáča ako skutočná planéta. Jemným poklepaním na základňu možno ľahko upraviť jas a teplotu farieb tak, aby vyhovovali vášmu gustu, od jemnej teplej žiary až po jasné biele svetlo.

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená*