Kategórie

Plážové vlajky a rollupy

Prenosné plážové vlajky predstavujú moderný reklamný nosič, ktorý sa v súčasnosti používa tak v interiéri, ako aj v exteriéri. Svojím tvarom často pripomína vlajka mušie krídla, pričom jeho dizajn často núti ľudí obzrieť sa za ňou. K jej nesporným výhodám patrí ľahká konštrukcia, či jednoduché skladanie a rozkladanie, vďaka čomu je prenosnú vlajku možné použiť prakticky na akejkoľvek akcii, ktorú vaša firma organizuje.

Komplet prenosnej plážovej vlajky je tvorený kostrovou konštrukciou, stojanom a samotnou vlajkou. Požiadavky na vytvorenie správnej kostry zahŕňajú využitie kvalitných a odolných materiálov, ktoré sú pevné, pružné, a zároveň ľahké. Vďaka týmto vlastnostiam ustoja nápor vetra pri zachovaní možnosti jednoduchého premiestňovania plážovej vlajky. Zabezpečenie vlajky proti pohybu aj vo veľmi silnom vetre umožňuje najmä kvalitný stojan, do ktorého je kostra s vlajkou umiestnená.

Samotná reklama je vytlačená na tzv. vlajkovine. Ide o tkaninu, na ktorú je možné nanášať rôzne farebné potlače potrebné pre vytvorenie vašej reklamy, a ktorá je zároveň odolná voči všetkým nástrahám počasia. Kvalitu vlajkoviny určuje jej gramáž, čiže hmotnosť štvorcového metra pripravenej vlajky. S výberom správnej vlajky, ako aj s výberom správnej techniky tlače plážovej vlajky vám určite poradia školení odborníci.

V interiéroch je okrem prenosných plážových vlajok možné využiť aj indoor rollupy. Tieto novodobé reklamné nosiče je možné jednoducho kedykoľvek zložiť, či rozložiť. Vďaka tomu sú rollupy prenosné v malých textilných taškách.

Štandardne je reklama potlačená na matný film. Pri správnom výbere kvalitného reklamného filmu sa reklama ani po mnohonásobných opakovaných zloženiach a rozloženiach nekrčí a vďaka tomu prináša stále rovnaký estetický zážitok, ako pri jej prvom rozložení.

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená*