Kategórie

Problémy s chlapskou pýchou – ako na to?

Ako sa hovorí „Chlapi neplačú“ ale to neznamená, že nemôžu mať problémy.

Síce muži o svojich problémoch často nehovoria a radšej počúvajú alebo sa aspoň snažia počúvať partnerkine problémy neznamená, že ich nemajú. A jednými z týchto problémov môžu byť aj problémy s erekciou. Mnohí muži sa za ne možno hanbia, ale na to nie je dôvod. Je to celkom častý problém, ktorý môže byť spôsobený mnohými faktormi.

Jednou z častých príčin je stres, či už v robote alebo v rodine, neustály stres neovplyvňuje naše zdravie dobre a odrážať sa to môže aj na vyššie spomenutých problémoch. Ďalšou príčinou môže byť nezdravý spôsob života, pod čo spadá konzumácia nezdravých jedál, alkoholu a fajčenie. Avšak tieto príčiny nemusia spôsobovať len nepríjemné problémy s erekciou ale aj iné, možno až závažnejšie problémy.

Najdôležitejšie je nehanbiť sa za to a prekonzultovať problém s doktorom, ktorý vie poradiť správnu liečbu. Netreba len vytvárať výhovorky a problém začať riešiť. Nakoľko ide aj o psychické príčiny, ktoré tento problém spôsobujú, najlepšie je začať riešiť tie a to napríklad dennou meditáciou aby ste sa zbavili stresu a zavedením zdravšieho životného štýlu. Pokiaľ nepomáhajú, v lekárňach sa dajú kúpiť rôzne lieky, ktoré sú priamo vytvorené na zlepšenie erekcie. Ak s tým nie ste stotožnený, existujú aj bylinky napríklad chilli alebo ginko biloba, ktoré podporujú liečbu.

Nezabudnite, že dôležitá je komunikácia aj s vašou partnerkou a preto sa jej nebojte hovoriť o svojich problémoch. Niekedy vám aj ona môže pomôcť keď to nebudete čakať a všetko dobre dopadne. Pravdaže pred tým, než niečo začnete podnikať, je dobré poradiť sa s lekárom.

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená*