Kategórie

Rozlúčka so slobodou vo veľkom štýle

Americký trend rozlúčiek so slobodou sa teší aj na Slovensku čoraz väčšej popularite. Už to nie je iba o vyrazení si baru na pár drinkov a ukončení tejto akcie niekde na diskotéke. Budúce nevesty a ženíchovia, resp. ich blízki priatelia si dávajú viac a viac záležať na tom, aby posledné hodiny slobody boli pre nastávajúcich manželov neopakovateľné a nezabudnuteľné.

Výlet do iného mesta

Ideálnu rozlúčku nemusíte zažiť iba v Las Vegas či Miami. Stačí sa poobzerať aj na krásy slovenských či okolitých zahraničných miest. Obľúbené mestá na rozlúčku so slobodou sú najmä metropoly ako Praha, Viedeň, Budapešť. Ale aj na Slovensku máme krásne mestá, kde sa čaro prírody spája s bujarým nočným životom. Okrem Bratislavy si užijete neopakovateľnú oslavu v Žiline, Košiciach, Banskej Bystrici, Trenčíne či iných väčších slovenských mestách.

Lacné ubytovanie v Žiline ponúka hotel Galileo.

Oslava v horách

Rozlúčky so slobodou v horách obľubujú najmä muži. V letných mesiacoch sú spojené s turistikou, v zime zasa s lyžovaním. Samozrejme, nájdu sa aj skupiny mužov, ktorí aktívnu rozlúčku vymenia za pasívnu, objednajú si chatu v horách a tam počas víkendu spomínajú na najlepšie roky svojho slobodného života, varia guľáš a pozerajú futbal s nejedným sudom piva.

Wellness rozlúčka

Najmä dámy obľubujú rozmaznávanie a hýčkanie. Preto sa niet čomu čudovať, keď partia mladých žien zavíta na víkendový wellness pobyt, kde si rozlúčku so slobodu vychutnávajú so šampanským v ruke v bazéne či výrivke, doprajú si čokoládovú masáž, manikúru a pedikúru. Takéto chvíle s priateľkami túži mať nejedna vydatá žena.

Limuzína

Hádam najikonickejším zobrazením amerických rozlúčok je jazda v limuzíne po meste, kde partia žien popíja šampanské, nahlas sa smeje a zo strešného okna spieva známe pesničky. Hoci sú na to slovenské ženy niekedy menej odvážne, ako tie americké, už aj v našich metropolách nie je problém objednať si limuzínu a cítiť sa tak aspoň jeden večer ako v pravom americkom filme.

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená*