Kategórie

Štýlovo aj na pláž

Druhov ženských plaviek je naozaj nespočetné množstvo. Plavky dvojdielne, ale rovnako aj celé. Plavky s jednoduchých vzorom a v jednoduchom štýlovom prevedení až po plavky, ktoré majú kreatívne vzory. Dámy si dnes môžu vybrať aj z plaviek, ktoré majú na sebe volániky alebo aj rôzne trblietky. Dámska móda teda jednoznačne nesklamala ani v tomto smere.

Muži však majú rovnako na výber! Na trhu sa nachádzajú plavky, ktoré majú rozdielne strihy. Najpopulárnejšími plavkami pre mužov sú  práve kraťasové pánske plavky. Ich popularita každým rokom neustále narastá. Páni si už ani nevedia predstaviť nosiť iný druh plaviek. V niektorých plavárňach sú však plavkové kraťasy zakázané. Prevádzkovatelia plavárni ich považujú za nehygienické.

Tielka ako ich nepoznáte

Určite si každý z vás pamätá aspoň na niektoré útržky zo svojho detstva. K detstvu patrilo aj nemotorné zakasávanie si tielok do pančušiek. A to bola veru drina! Veľa z nás muselo vynaložiť veľkú námahu, aby sme si tielko náhodou nezakasali do spodnej bielizne. Tielka v našom detstve sa rovnako radili k druhu spodnej bielizne. Dnes je už však všetkému inak.

Krásne tielka sú dnes už normálnou súčasťou outfitu. Nájdete ich v rôznych farbách a rôznych materiálov. Sú vyrábané rovnako pre dámy ako aj pre pánov a tvoria neodmysliteľný kúsok každého outfitu.

Tielka sú ľahko kombinovateľné. Dokážu dotvoriť outfit každej ženy. Môžete ich s ľahkosťou zvoliť ako top k vašim rifliam alebo aj k sukniam. Tielka nájdete aj v elegantnom prevedení, pričom ramienka budú vykladané krásnymi kamienkami. Takéto tielko si môžete zvoliť aj na príjemné letné posedenia v kvalitnej reštaurácii.

Páni si tielka obľúbili rovnako ako ženy. Stali sa neodmysliteľnou súčasťou ich každodenných outfitov. Páni si ich obľúbili najmä kvôli ich pohodlnosti a skvostnému vzhľadu.

 

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená*