Kategórie

Zatočte s erekciou!

Užívať si intímne chvíle so svojou polovičkou je jedným z najlepších možností trávenia voľného času. Vychutnávať si vzájomnú blízkosť a potešiť sa navzájom je dokonalým naplnením vzťahu. No nie vždy idú veci tak, ako si predstavujeme a niekedy prídu do cesty vytúženej rozkoše problémy. Muži nato nie sú hrdí a často trpia komplexami a sú frustrovaní, keď im to tam dolu nefunguje ako hodinky.

Erekcia

Časté problémy s erekciou dnes nie sú súčasťou iba vyšších vekových kategóriách. Trpia nimi milióny mužov po celom svete. Čoraz viac mladých mužov má problém uvoľniť sa a vzrušiť sa natoľko, aby došlo k stoporeniu. Príčinami u mladých ľudí je najmä nadmerný stres, nesprávna životospráva a nedostatok pohybu, ktorý začína byť pomaly novodobou chorobou.

Riešenie

Mladým pomáha rapídna zmena životného štýlu. Pre staršie ročníky, no aj pre tých mladších, ktorým bude zmena určitú dobu trvať, je tu skvelé riešenie. Svetoznáma Viagra. Táto modrá pilulka sa teší obľube státisícov mužov vo svete. Jej účinky sú dobre známe a neraz zachránila intímne chvíle. Tak prečo neísť na istotu?

Zmena je život

A v tomto prípade to obzvlášť platí. Zmena životného štýlu vám môže výrazne zlepšiť minimálne ten sexuálny život. Čoho sa teda držať? Strava a pohyb sú alfou a omegou úspechu. Snažte sa jesť zdravo, zaraďte do jedálnička najmä dostatok ovocia a zeleniny, vyhýbajte sa mastným a tučným jedlám. Majte dostatok pohybu. Možností je mnoho. Prispôsobte si to svojmu zdravotnému stavu a času. Prechádzky v prírode, nordic walking, beh, posilovňa, plávanie, futbal či iný pravidelný šport má blahodárne účinky na celý organizmus a najmä pomáha lepšiemu prekrveniu, čo je základom erekcie.

Výrazne vám pomôže, ak eliminujete stresové situácie vo svojom živote. Je to síce ťažké, ale zmenou myslenia a postojov sa to do istej miery ovplyvniť dá. A čo je dôležité, rozprávajte sa o svojom probléme s partnerkou. Posilní to dôveru a zároveň sa zmierni emočné napätie, ktoré vám problémy s erekciou spôsobujú.

    Vložte komentár

    Vaša mailová adresa nebude zverejnená*